Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Spanjë, video-ja e rrëzimit të avionit me drogë, vdiq piloti shqiptar, major në FA

 • Shokuese, ISIS i pret kokën një personi në prani të fëmijëve

 • Protesta në Kosovë, polici godet Albin Kurtin (VIDEO)

 • Policia në Kosovë përdor ujë për të larguar protestuesit (VIDEO/FOTO)

 • Spanjë, rrëzohet një avion, humbin jetën 10 persona (VIDEO)

 • Ibrahimoviç tregohet arrogant, ofendon kundërshtarin teksa i shikon fanellën: Kush dreqin je ti

 • Çfarë bashkëpunimi! Rihanna, Kanye West& Paul McCartney së shpejti me një këngë (VIDEO)

 • Braçe publikon këngën "Bella Ciao", përshëndet Tsipras (VIDEO)

 • Sulmet në Ukrainë,ja si fluturonin raketat mbi qytetin Mariupol (VIDEO)

 • Goditi 2 futbollistë, ja në sa ndeshje mund të mungojë Ronaldo (VIDEO)

 • Mexes nuk mjaftohet me Maurin, kap prej fyti edhe Canën (VIDEO)

 • Ronela dhe Erga tallin Genta Ismajlin: Ngjan si 50-vjeçe, kritika në rrjetet sociale

 • Lazio-Milan, reagim i çmendur i Mexes, tenton të "mbysë" Stefano Maurin

 • Stop racizmit, ja dy video sensibilizuese (VIDEO)

 • Stop racizmit, ja dy video sensibilizuese (VIDEO)

 • Koplik, mësuesja dhunon nxënësin, kritika dhe zemërim në rrjetet sociale

 • Video emocionuese kundër diskriminimit, paragjykuan njeriun me ngjyrë, shpëtoi vajzën e tyre

 • Kristiano Ronaldo bën të lumtur një fëmijë, vishet si endacak (VIDEO)

 • Shkëlzen Berisha poston këngën "Zemërthyer": Nuk e di nëse protestuesit do ishin bërë pjesë e 21 Janarit nëse do e kishin ditur

 • Gol spektakolar, shënohet nga mesi i fushës në 5 sekonda (VIDEO)

Pages