BREAKING NEWS

“Mosha mesatare e fëmijëve të prekur nga koronavirusi është 8-vjeç”, Rakacolli zbulon si paraqitet gjendja e tyre dhe nga cilat qytete janë: Ja si u infektuan!

“Mosha mesatare e fëmijëve të prekur nga koronavirusi
x

Aktualitet