BREAKING NEWS

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja dy njerëzit që po përdor ish-kryeministri për të mbyllur pazaret e tij të pista, si po hidhen miliona euro në prapaskenë

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur që do të arrestohet nga SPAK, lidhjet e tij me personazhet e botës së krimit që u fundosën nga Prokuroria e Posaçme dhe detajet si ka pastruar pasuri marramendëse

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur
x
BREAKING NEWS

Detajet e plota nga megaoperacioni i SPAK, si u zbardhën aleancat mafioze, nga pakti i Martinajt me Ben Ndokën dhe Shullazin për të vrarë Durim Bamin, te planet e të “ fortit” të Niklës me Dukajt për eliminimin e bosit të lojërave të fatit dhe ish-depu...

Detajet e plota nga megaoperacioni i SPAK, si u zbardhën aleancat mafioze,
x
BREAKING NEWS

Dosjet përvëluese të francezeve dhe belgëve do të godasin të tjerë zyrtarë të lartë të Policisë së Shtetit, politikanë dhe gazetarë,  SPAK sekuestron telefonin e një zyrtari të lartë, ja skandali ku është përfshirë

Dosjet përvëluese të francezeve dhe belgëve do të
x
BREAKING NEWS

Politika, media dhe bizneset të mbushura me spiunë të ish-Sigurimit të Shtetit, KGB dhe UDB, ja si po shantazhohen e kërcënohen me dosjet e “zeza” personazhet “VIP”, Lulzim Basha zbardh kulisat më të fundit

Politika, media dhe bizneset të mbushura me spiunë të
x
BREAKING NEWS

Kreu i Nismës Thurje Endri Shabani flet hapur, nga pazaret Rama-Berisha kundër drejtësisë dhe shqiptarëve, te arsyet pse ka vendosur të hyjë në politikë, vizionet që ka për të ardhmen e Shqipërisë dhe planet e tij për të promovuar zhvillimin ekonomik t...

Kreu i Nismës Thurje Endri Shabani flet hapur, nga pazaret Rama-Berisha
x
BREAKING NEWS

Shqipëria bazë për klandestinët, pas Melonit dhe kryediplomati britanik kërkon ofertë si ajo e Shëngjinit për emigrantët e paligjshëm që shkojnë në Britani, ja detajet e vizitës

Shqipëria bazë për klandestinët, pas Melonit dhe
x
BREAKING NEWS

Qeveria në panik pas thirrjes së Belinda Ballukut dhe Engjëll Agaçit në SPAK, 17 vendimet që rëndojnë pozitat e Sekretarit të Përgjithshëm të Kryeministrisë, dëshmitë e tyre kundër Erion Veliajt, mazhoranca në kaos

Qeveria në panik pas thirrjes së Belinda Ballukut dhe Engjëll
x

Aktualitet

Aksidenti me tetë viktima në Këlcyrë, Berisha mesazh ngushëllimi: Ditë zie dhe dhimbje, lutem që familjet të gjejnë forcë për të përballuar gjëmën

Aksidenti me tetë viktima në Këlcyrë, Berisha mesazh

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar në rrjetin e tij social Facebook në lidhje me aksidentin tragjik, të ndodhur mëngjesin e sotëm në Këlcyrë.

Berisha shprehet se dita e sotme është një ditë zie dhe dhimbjeje.

Gjithashtu, lideri demokrat dënon indiferencën e plotë të shtetit ndaj pasigurisë së jetës, si edhe politikën e shpopullimit të narkoqeverisë shqiptare.

“Ditë zie dhe dhimbje!

Makina bie në Vjosë tetë të vdekur!

Miq, sot herët në mëngjes automjeti me 8 vetë brenda, ndër të cilët 7 emigrantë, ra në Vjosë, në Kylcyrë dhe të tetë personat humbën jetën. Tragjedi e vërtetë! Zi e rëndë!

Shpreh ngushëllimet më të ndjera familjeve të këtij aksidenti tragjik, lutem të gjejnë forcë për të përballuar këtë gjëmë të rëndë. Dënoj pasigurinë e madhe të sistemit rrugor të vendit, indiferencën e plotë të shtetit ndaj kësaj pasigurie dhe politikën e shpopullimit të narkoqeverisë shqiptare.”, shkruan Berisha