BREAKING NEWS

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë në dorë dosjet e aferës së CEZ, janë të tronditur nga heshtja e drejtësisë përballë korrupsionit

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë
x

Aktualitet

Deklarata e bujshme e Alfred Cakos, hedh poshtë teorinë që njerëzimi ka pranuar deri tani: Toka është e...

Deklarata e bujshme e Alfred Cakos, hedh poshtë teorinë që

I ftuar në ‘Rrethin Katror’, teoricieni i njohur Alfred Cako ka bërë një deklaratë të fortë. Cako shprehet se toka është e sheshtë, duke marrë shembullin e avionit që fluturon drejt. Cako thotë se ‘janë lëshuar balona në kushte atmosferike të përsosura, janë lëshuar dhe kanë ikur atë ditë që u mbyt Titaniku, kanë ikur 30 mijë milje larg dhe janë hedhur pilotët dhe kanë rënë përsëri në të njëjtin vend. Ose nëse hedh një predhë në një grykë topi ajo ikën disa sekonda dhe kur bie ajo biea sërish në grykë të topit. Si ka mundësi që Toka lëviz’.

Më të lexuarat