BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB dhe KGB që mori me vete Bashkim Gazidede, pse Ilir Meta e Kryemadhi braktisën protestën e 20 shkurtit dhe arsyeja pse SPAK nuk po e çon pas hekurave Sali Berishën

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB
x
BREAKING NEWS

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta Manastirliun, zbardhet “pika e errët” për të cilën po hetohet ish-ministrja, gazetarja nxjerr prapaskenat, brenda një muaji dosja e sterilizimit shkon në gjykatë

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta
x
BREAKING NEWS

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele të larta, ja strategjia që agjentet e BKH do të ndjekin për të hetuar zyrtarët pas urdhrit të Ramës për të “bllokuar” dyert e zyrave dhe institucioneve

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele
x
BREAKING NEWS

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime drejtuesish qarqesh dhe lëvizjesh të forta në qeveri pas thirrjes së Manastirliut në SPAK, Gonxhe “ylli në ngjitje” në Partinë Socialiste

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime
x

Aktualitet

Dentistja rregullon falas dhëmbët e fëmijëve jetimë

Dentistja rregullon falas dhëmbët e fëmijëve jetimë
Një dentiste në kryeqytet ka vendosur të ndihmojë fëmijët jetimë te “Zyber Hallulli”, duke iu rregulluar atyre dhëmbët falas.
 
Dentistja Linda Mucaj ka vendosur të ofrojë shërbime dentare falas për të gjithë këta fëmijë jetimë. Nisma e saj kaq fisnike bëhet e ditur në rrjetet sociale nga humoristi Bes Kallaku.
 
“Nga një foto ose video e postuar, mund te nxisësh dashurinë tek ata qe e kane atë. Dje, ishim ne shtëpinë e fëmijës "Zyber Hallulli", me znj. Linda Mucaj dentiste dhe drejtuese e ?#‎LindaDent, e cila ka ofruar trajtim, rregullim dhe mirëmbajtje te dhëmbëve për te gjithë fëmijët e kësaj shtëpie. Ndonjëherë shërbimi me duart e tua për këto fëmije vlen me shume sesa një donacion monetar, ti e jep edhe ikën. Ne ketë rast i shërben vete. Flm. Zoti ju rujt. Përqafime”, shkruan Kallaku.
 
 
10363497 1665550507032334 8065243640279284582 n

Më të lexuarat