BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x
BREAKING NEWS

Zarfi i "ëmbël” fundos zyrtaren e lartë, zbardhet dëshmia e Sekretares së Përgjithshme e Shëndetësisë

Zarfi i "ëmbël” fundos zyrtaren e lartë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, gazeta gjermane trondit me artikullin: Politikat e Kurtit, në përputhje me planet serbe për destabilizimin e rajonit

Tensionet në veri, gazeta gjermane trondit me artikullin: Politikat e
x
BREAKING NEWS

"Po flitet minutat e fundit"/ Eksperti Ervin Karamuço del me deklaratën 'bombë': Së shpejti do të arrestohet një ish-kryebashkiak

"Po flitet minutat e fundit"/ Eksperti Ervin Karamuço del me
x

Aktualitet

E njohu në rrjete sociale, shqiptari i vjedh shumën e eurove vajzës dhe pas kësaj merr vendimin shumë të rëndë

E njohu në rrjete sociale, shqiptari i vjedh shumën e eurove

Një ngajrje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një vajzë është vjedhur dhe përplasur me makinë nga një person që njohu në rrjete sociale.Pasi njohjes online, të rinjtë kishin vendosur të takoheshin në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës.

Gjatë takimit i dyshuari i ka vjedhur nga çanta një shumë prej 400 euro dhe është larguar nga vendngjarja. Gjatë lagimit me makinë, në rrethana ende të paqarta, ai ka përplasur me makinë vajzën në fjalë, dukeiI shkaktuar lëndime të shumta trupore.

E reja është transportuar në QKUK ku po merr kujdesin e nevojshëm mjekësor.

Ndërkohë që policia ka nisur hetimet ne lidhje me rastin dhe po vijon puna për zbardhjen e ngjarjes.