BREAKING NEWS

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën paralajmërimin e fortë: Publikimet janë mesazhe, sulmi kibernetik vazhdon

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën
x
BREAKING NEWS

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i kriminalistikës ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e fortë: Bisedat e 506 mijë shqiptarëve në WhatsApp janë nxjerrë në shitje

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen reagimi i ministrit të Jashtëm: Hipokrizi, Kosova pjesë e Serbisë!

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e përbashkët: Vëllezërit nga Kosova kanë paguar oligarkët për të ardhur në tokën amë! Ballkani Hapur tradhtia më e madhe

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e
x
BREAKING NEWS

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën thirrjen e fortë Bashkisë dhe e paralajmëron

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën
x
BREAKING NEWS

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare këngëtares Dua Lipa

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare
x
BREAKING NEWS

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha zbulon arsyen pse u largua nga parlamenti

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha
x
BREAKING NEWS

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë, deputetët e PD-së marrin vendimin e papritur! Çfarë ndodhi?

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë,
x

Aktualitet

GABIMI! ‘Ftojmë Haki Çakon’, moderatorja e takimit të Ramës bëhet lëmsh dhe këput gafën

GABIMI! ‘Ftojmë Haki Çakon’, moderatorja e takimit

Personi që po modernte takimin e zhvilluar mes kryeministrit Edi Rama dhe anëtarëve të kabinetit të tij, ka bërë një gabim gjatë prezantimit të emrave.

Në momentin që në podium u ngjit një prej investitorëve të huaj, pjesë e kompanisë me të cilën u nënshkrua kontrata për satelitët Alibania1 & Alibania2, moderatorja thirri emrin e Haki Çakos, i cili është dhe Drejtori i Përgjithshëm të Agjencisë Kombëtare të Emergjencave Civile.

“Ftojmë drejtorin e Përgjithshëm të Agjencisë Kombëtare të Emergjencave Civile, Haki Çako…oh,”- tha ajo, kur kuptoi që në fakt personi që kishte radhën të fliste nuk ishte Çako.