BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po merr thika pas shpine nga Tirana

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po
x
BREAKING NEWS

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije peshkimi, por edhe me avionë civilë

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije
x
BREAKING NEWS

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së opozitës, nuk i kursehet ish-kryeministrit dhe Alibeajt

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së
x
BREAKING NEWS

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh prapaskenat dhe i del kundër ministrit: Ja sa agjentë kanë ardhur

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën ‘bombë’: Ja kush është qyteti që konsumon më shumë kokainë në Shqipëri

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe Biden"/ Rakipi pyet Fevziun për spektaklin që ka “mbërthyer” shqiptarët: Po largohen masivisht, kush ka mbetur është zhytur në kotësinë e Big Brother

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës amerikane plas deklaratën: Ka informacione që nuk janë publikuar dhe…

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës
x
BREAKING NEWS

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të flasësh!”/ Plas debati në studio, Rakipi kapet me Fevziun për naftën kontrabandë dhe oligarkët

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të
x

Aktualitet

Gafat e “VIP”-es ekselente, Kreshnik Spahiu tallet me banoren e Big Brother: Ka zgjuar shpresat në Shqipëri

Gafat e “VIP”-es ekselente, Kreshnik Spahiu tallet me banoren e Big

Pak ditë më parë, bënë bujë gafat e Dea Mishel Hoxhës, blogeres e cila ka deklaruar se ka mbaruar shkollën me mesatare 9.8.

Një ndër gafat e saj ishte se Gjergj Kastriot Skënderbeu ka lindur në vitin 1956, kur në fakt ka lindur në 1405-ën.

Në lidhje  me këtë deklaratë ka pasur reagime të shumta dhe një ndër ta është dhe ai i ish-kreut të Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu.

Me anë të një statusi në rrjete sociale, Spoahiu tallet me blogeren, teksa thotë se lajmi i saj për ngjarjen e Skënderbeut ka zgjuar shpresat.

“Lajmi që Skënderbeu është gjallë, ka zgjuar shpresat për ndryshim në Shqipëri”, shkruan ai.