BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

I ati u arrestua, reagon Capital T: Jetojmë mes njerëzve të rrezikshëm dhe të këqij

I ati u arrestua, reagon Capital T: Jetojmë mes njerëzve të

Industria muzikore, thonë se është e egër dhe e mbushur me ‘bërryla’. Kështu të paktën thonë artistët kur pyeten në intervista të ndryshme, për marrëdhëniet me kolegët.

Capital T mendon njësoj. Herë pas here reperi ndan në rrjetet sociale shkrime që lidhen me emocionet por nuk mungojnë edhe thumbat. Së fundmi, Trim Ademi bëri një postim ku përshkruante sipas tij dyfytyrësinë e njerëzve.

Ne jetojmë mes njerëzve të rrezikshëm, xheloz dhe të këqij me fytyra miqësore”, shkruhet në postimin që reperi bëri.

Nuk dihet nëse Capos i ka ndodhur diçka së fundmi, apo është thjesht një shprehje e cila i ka pëlqyer e ka vendosur ta ndajë me publikun.

Pë sa i përket karrierës Capital T aktualisht po shijon suksesin e këngës së fundit “Back on road” që e solli këtë muaj. Përveç kësaj, reperi po vazhdon të mbajë koncerte në qytete të ndryshme në Shqipëri dhe Kosovë.

I ati u arrestua, reagon Capital T: Jetojmë mes njerëzve të