BREAKING NEWS

Reagimi i KLP ndaj sulmeve të Metës drejt kreut të SPAK, ish-prokurori bën thirrjen e fortë: Duhet të reagojë edhe ndaj Asamblesë së PS-së kur Rama…

Reagimi i KLP ndaj sulmeve të Metës drejt kreut të SPAK,
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x

Aktualitet

Identifikohet shqiptari që lidhi të dashurën greke dhe e detyroi të abortonte fëmijën, mohon akuzat para hetuesve (Foto)

Identifikohet shqiptari që lidhi të dashurën greke dhe e detyroi

Janë pubikuar fotot e 27-vjeçarit Ymer haxhiaj i cili ka dhunuar, lidhur dhe i ka dhënë ilaçe të dashurës së tij 19-vjeçare për të dështuar fëmijën që mbante në bark.

27-vjeçari shqiptar, i cili akuzohet se ka rrahur, lidhur dhe më pas i ka dhënë pilula partneres së tij 19-vjeçare për të abortuar fëmijën e tyre, ka mohuar veprimet duke thënë ndër të tjera në polici se “nuk e ka bërë” dhe se “nuk janë kështu gjërat”.

Pretendime që janë në kontrast të plotë me atë që përshkroi në polici 19-vjeçarja e tronditur, duke rrëfyer momentet tragjike që ka përjetuar në duart e tij.

Identifikohet shqiptari që lidhi të dashurën greke dhe e detyroi
Vajza raportoi se gjithçka nisi rreth orës 21:00 të së martës kur partneri i saj dhe së shpejti babai i fëmijës, e mori atë nga shtëpia e saj dhe pas një ndalese të shkurtër te miqtë e tyre, ai e mori atë në shtëpinë e tij në Tsilivi Zakynthos dhe i kërkoi të kalonte natën atje.

Vajza ka refuzuar dhe më pas 27-vjeçari e ka tërhequr me forcë në shtrat dhe i ka lidhur duart me litar. Më pas ai e detyroi atë të merrte pilula në mënyrë që të shkaktonte një abort të fetusit që mbante, gjë që ndodhi.

Më vonë në mëngjes e ka çuar vajzën në spital, ku ai mori telefonin e saj celular dhe i kërkoi asaj të mos i përmendte asgjë askujt. Pas analizave që iu nënshtrua , u zbulua se ajo ishte gjashtë javëshe shtatzënë dhe fetusi sapo ishte abortuar.

Pas denoncimit, oficerët e Policisë së Zakynthos arrestuan 27-vjeçarin, i cili akuzohet për dhunë në familje, ndërprerje të shtatzënisë, lëndime të rrezikshme trupore dhe vjedhje.

Identifikohet shqiptari që lidhi të dashurën greke dhe e detyroi