BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Aktualitet

Këngëtarja shqiptare rrëfen si ra viktimë e bashkëshortit të saj: Edhe ish-gruaja serbe e akuzoi për...

Këngëtarja shqiptare rrëfen si ra viktimë e

Ish-miss Kosova dhe këngëtarja e njohur Drenusha Latifi ka rrëfyer më shumë mbi situatën e rëndë që i ka ndodhur në familje me ish-bashkëshortin dhe dhunën që ka përjetuar.

Duke folur në “Zona Zero”, ajo tregoi se ish-burri i saj ka qenë i denoncuar më herët dhe nga ish-gruaja e tij, për dhunë, por nuk e ka besuar pasi ai i ka thënë se ka qenë një trillim i saj për t’i marrë djalin.

Sipas Drenushës, në fillimet e tyre ai ishte një njeri shumë i sjellshëm dhe se nuk i linte kurrë një përshtypje se mund të ishte dhunues.

Më tej rrëfen se kur e kishte pyetur për këtë situatë, ai i kishte thënë se ish-gruaja e ka stisur për t’i marrë djalin, pasi nuk ka dashur që të rritet në shtëpi me Drenushën, për shkak se ish-partnerja ka qenë serbe dhe ka dashur që fëmija e saj të rritet me frymën nacionaliste.

Po pak kohë më vonë, vetë Drenusha është bërë pre e dhunës, deri një vit më parë, ku vendosi që përveçse ta denoncojë, të divorcohet prej tij dhe të largohet nga banesa bashkë me dy fëmijët e tyre.

Më të lexuarat