BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Aktualitet

Liroi të dënuarin me burgim të përjetshëm, Spartak Ngjela kallëzon gjyqtarin e njohur të Apelit: I njohur për skandale në fushën e drejtësisë (DOKUMENT)

Liroi të dënuarin me burgim të përjetshëm, Spartak

Avokati Spartak Ngjela kallëzon penalisht gjyqtarin e gjykatës së Apelit të Korçës, Markelian Kuqo.Ky i fundit ishte gjyqtari qe liroi me kusht Gert Gjinararin,i dënuar me burgim të përjetshem.

“Kuqo i njohur për skandale në fushën e drejtesise. Gjyqtari po zvarrit çështjen për një çështje pafajësie që ka 18 vjet qe vërtitet nëpër gjykata. Është i denuari Kastriot Fejzo, krejtësisht i pafajshëm. I akuzuar për një vrasje fantazëm ne momentin që ka qenë në shtepi. Dy vrasësit i kanë liruar. Fejzo ka qenë në Greqi dhe kur ka ardhur në Shqipëri ka marrë vesh që është dënuar.

Gjyqtari Kuqo nuk e lejon të akuzuarin për vrasje të bëjë ankim. Dje dosja i ka kaluar përseri Prokurorisë. Kjo vetëm per ta zvarritur.  Nga korrupsioni në korrupsion, nga zvarritja në zvarritje.

I kam bërë gjyqtarit kallzim penal në SPAK për zvarritjen e çështjes nga gjyqtari”, ka thënë avokat Ngjela.

Liroi të dënuarin me burgim të përjetshëm, Spartak

Liroi të dënuarin me burgim të përjetshëm, Spartak

Liroi të dënuarin me burgim të përjetshëm, Spartak

Më të lexuarat