BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat përvëluese që do fundosin Metën për aferën “CEZ-DIA”, ja dëshmitë që ka në duar SPAK, roli i Sali Berishës dhe lëvizja e papritur e Ismailajt që mund “të hedhë në erë” hetimet

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të Berishës në mes të Tiranës, caktohet prokurori i çështjes, ja provat nga dosja që rrezikojnë të fundosin pushtetarë të lartë dhe biznesmenë të njohur, zbardhen emrat që po hetohen...

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të
x
BREAKING NEWS

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues politikës shqiptare për ditët e zeza që po trokasin

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues
x
BREAKING NEWS

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me dezertorët e Lulzim Bashës, Bardhi qejfmbetur nga Berisha pas refuzimit të postit të Sekretarit të “Foltores”

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me
x
BREAKING NEWS

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin kthesën e madhe hetimet e dosjes së “Gërdecit” për djalin e Sali Berishës, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e 12 dëshmitarëve të tjerë, mes tyre krushkun e Fatmir Mediut...

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin
x

Aktualitet

"Ofrojnë trupin e mirë dhe freskinë rinore"/ Prostitucioni në qendrat e masazheve, gazetarja zbardh çfarë ndodh në vendin tonë: Ja çfarë moshe kanë vajzat

"Ofrojnë trupin e mirë dhe freskinë rinore"/

Gazetarja Aida Topalli thotë se vajzat që shfrytëzohen për prostitucion në qendrat e masazheve, janë nën 35 vjeç.

Në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, Topalli u shpreh se ato janë bashkëpunuese me policinë dhe kanë treguar se e bëjnë me vullnetin e tyre.

Sipas Topallit, vazjat zgjedhin këtë rrugë për të bërë para më shpejt.

“Është dëshirë për të bërë para shpejt. Kjo është e qartë, nga një pjesë e mirë e rinisë. Zgjedhin rrugën më të shkurtër për t’i bërë këto para, zgjedhin prostitucionin. Janë mosha të reja. Nuk e kalojnë moshën 35 vjeç. Ofrojnë trupin e mirë, freskinë rinore, shpeshherë janë edhe bashkëpunuese me policinë, thonë se e kanë  bërë me vullnetin e tyre”, theksoi ajo.

Më të lexuarat