BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit politik të qarqeve të PS, nga largimi i Peleshit, Ballukut dhe Gjiknurit, te zhvendosja e Taulant Ballës dhe afrimi i Erion Braçes, Benet Becit dhe Pjerin Ndreut, zbardhet lista me emrat e rrezikuar...

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit
x
BREAKING NEWS

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë do të përfundojnë në xhepat e tyre, nga shpërblimet dhe deri te mënyra se si do ta marrin pensionin, flasin ekspertët

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë
x
BREAKING NEWS

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh nga SPAK dosjet e aferave me pronat në ushtri, emrat ‘VIP’ që po hetohen me themel, skandalet që rrezikojnë të fundosin Bajram Begajn dhe pse imuniteti nuk e shpëton dot nga prangat e...

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh
x
BREAKING NEWS

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë shkatërruar në Shqipëri, Nasip Naço nxjerr blof Niko Peleshin dhe zbardh skandalet e Ministrisë së Mbrojtjes, si përfunduan për skrap uzinat e municioneve   

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë
x
BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x

Aktualitet

Operacioni “Tempulli”, përfundon masa e rivlerësimit për 30 të arrestuarit, ja çfarë vendosi gjykata e Durrësit

Operacioni “Tempulli”, përfundon masa e rivlerësimit

Ka përfunduar në Gjykatën e Durrësit rivlerësimi i masës së sigurisë për 30 të arrestuarit në kuadër të operacionit anti-droge “Tempulli”.

Për 26 persona, gjykata ka rikonfirmuar masën e sigurisë arrest në burg, dy “detyrim paraqitje” dhe dy “arrest shtëpie”.

PERSONAT E ARRESTUAR

Astrit Hushi, 56 vjeç, banues në Durrës.
Engjëllushe Prillo, 64 vjeçe, banues në Durrës.
Romeo Skenderi, 44 vjeç, banues në Durrës.
Seit Tasha 35 vjeç, banues në Durrës.
Zamir Koci, 48 vjeç, banues në Durrës.
Erjon Seferi, 33 vjeç, banues në Durrës.
Armand Pasha., 32 vjeç, banues në Durrës.
Demis Fusha, 30 vjeç, banues në Durrës.
Klodjan Osmovi., 41 vjeç, banues në Durrës.
Erion Kasa., 34 vjeç, banues në Durrës.
Dritan Çina., 51 vjeç, banues në Durrës.
Festim Molla., 50 vjeç, banues në Ishëm, Durrës.
Armand Basha., 24 vjeç, banues në Durrës.
Vath Deneku., 28 vjeç, banues në Durrës.
Arben Voci., 53 vjeç, banues në Shijak.
Flogert Voci, 25 vjeç, banues në Shijak.
Dritan Xhura., 53 vjeç, banues në Durrës.
Leonardo Hysenaj, 23 vjeç, banues në Durrës.
Alessandro Bardhi, 18 vjeç, banues në Durrës.
Romario Topi., 28 vjeç, banues në Durrës.
Nurijan Halilaj., 22 vjeç, banues në Durrës.
Mevlan Prifti, 33 vjeç, banues në Durrës.
Saimir Sula., 30 vjeç, banues në Durrës.
Donald Koci., 33 vjeç, banues në Durrës.
Maksimiliano Tata., 27 vjeç, banues në Durrës.
Fabjon Sali, 31 vjeç, banues në Durrës.
Kosta Xhango., 20 vjeç, banues në Tiranë.
Xhelal Muca., 36 vjeç, banues në Durrës.
Dorian Tabaku., 47 vjeç, banues në Durrës.
Andry Bardhi, 22 vjec, banues ne Durres.
Janë shpallur në kërkim 11 shtetasit;
Aldo Dhimitri., 33 vjeç, banues në Durrës.
Shpetim Sharra., 39 vjeç, banues në Durrës.
Fatma Strora., 35 vjeçe, banuese në Durrës.
Lulzim Sharra., 28 vjeç, banues në Durrës.
Remzi Peshku., 21 vjeç, banues në Durrës.
Daniel Kaceli., 38 vjeç, banues në Durrës.
Aneo Gashi., 31 vjeç, banues në Durrës.
Mark Bardhi, 24 vjeç, banues në Durrës.
Parisian Lleshaj., 29 vjeç, banues në Durrës.
Aleks Kacani., 24 vjeç, banues në Durrës.
Edmond Baci., 37 vjeç, banues në Durrës.