BREAKING NEWS

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës, reagon Met Rrumbullaku

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës,
x
BREAKING NEWS

Mblidhet Bordi i Transparencës, ulet çmimi i naftës dhe benzinës

Mblidhet Bordi i Transparencës, ulet çmimi i naftës dhe
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet shkaku kryesorë, dyshohet se biznesmeni i njohur...

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon performancën, ja veprimi që bën Vuçiç (FOTO)

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon
x
BREAKING NEWS

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep shpresë: Nuk duhet pritur fundi

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep
x
BREAKING NEWS

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të shmangen spekulimet dhe...

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të
x
BREAKING NEWS

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e mirë për Shqipërinë

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

Pse u zgjodh Tirana për Samitin? Presidenti i KE zbulon arsyen

Pse u zgjodh Tirana për Samitin? Presidenti i KE zbulon arsyen
x

Aktualitet

Përfshihet nga flakët banesa dhe shkrumbohet totalisht, zjarrfikësit me urgjencë drejt vendit të ngjarjes

Përfshihet nga flakët banesa dhe shkrumbohet totalisht,

Një zjarr i rënë mbrëmjen e sotme në një banesë në qendrën administrative Allkaj, të bashkisë Lushnjë ka rrezikuar jetën e një qytetari.

Zjarri ka rënë në një banesë, e cila ishte e lidhur dhe me dy të tjera nën një çati dhe prej flakëve që prej mbrëmjes së sotme Emiljano Cullhaj do të jetë i pastrehe.

39-vjecari jetonte i vetëm në këtë shtëpi, e cila për shkak të zjarrit tashmë është totalisht e rrënuar. Emiljano ka qenë në kafenenë e fshatit në momentet kur e kanë njoftuar se banesa e tij po digjej.

Zjarrfikësit e mbërritur në vend dhe kanë shuar në kohë flakët. Ata dyshojnë se mund të ketë qenë ndonjë shkëndije elektrike që ka shkaktuar zjarrin.

Më të lexuarat