BREAKING NEWS

Idajet Beqiri zbardh prapaskenat e bujshme nga vizita e Blinken: Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Flamur Noka, Genc Ruli dhe Ridvan Bode janë futur në “listën e zezë” të SHBA, ja çfarë po përgatitin amerikanët

Idajet Beqiri zbardh prapaskenat e bujshme nga vizita e Blinken: Ilir Meta,
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime “VIP”: Krerët e opozitës janë të trembur nga SPAK, Partia Socialiste është ndarë në fraksione, ja plani i Ramës për të ‘bllokuar’ emrin e zëvendësuesit të tij, ju tregoj se çfarë po ndodh brenda selisë rozë...

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime “VIP”: Krerët e
x
BREAKING NEWS

Në dosjet e ish-sigurimit “figurojnë” 600 agjentë të UDB në Shkodër, infiltrimi i ish-spiunëve në PD e Sali Berishës, bazat ku u stërviten dhe urdhrat e fshehta që merrnin nga qeveria fashiste e Beogradit, studiuesi i ish-komunizmit për artin dhe muzik...

Në dosjet e ish-sigurimit “figurojnë” 600 agjentë
x
BREAKING NEWS

Fillon “tmerri” për gylenistët në Tiranë, nisin përplasjet dhe sherret, besimtarët tentojnë të përzënë myftiun e Tiranës në xhaminë “Dine Hoxha”, në rrezik edhe Bujar Spahiu, zbardhen kërcënimet me jetë për drejtuesin e Komunitetit Mysliman...

Fillon “tmerri” për gylenistët në Tiranë, nisin
x
BREAKING NEWS

Ish-drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës Elisabeta Imeraj flet hapur, nga dënimi i Sali Berishës, burgosja e Fredi Belerit, te arratisja e Arben Ahmetajt dhe hetimet e SPAK ndaj Ilir Beqajt, ja çfarë pritet të ndodhë me dosjet “përvëluese”

Ish-drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës Elisabeta Imeraj flet
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa zbardh prapaskenat e forta nga 20 shkurti i vitit 1991: Ja plani i Ramiz Alisë për të rrëzuar bustin e Enver Hoxhës, si i liruan në fshehtësi bulonat, infiltrimi i Berishës dhe roli i Hekuran Isait, shumica e studentëve të dhjetorit ’90 ...

Muharrem Xhafa zbardh prapaskenat e forta nga 20 shkurti i vitit 1991: Ja plani
x
BREAKING NEWS

Njeriu i vetëm që filmoi pamjet e rrëzimit të bustit të Enver Hoxhës rrëfen të pathënat: Ja çfarë ndodhi më 20 shkurt 1991, nga telefonata alarmante e Adil Çarçanit për zhdukjen e videos, roli i Sali Berishës, Ramizit, Nexhmijes, infiltrimi i sigurimsa...

Njeriu i vetëm që filmoi pamjet e rrëzimit të bustit të
x
BREAKING NEWS

Arben Ahmetaj e akuzoi se fshihet pas inceneratorit të Tiranës, kryebashkiaku Erion Veliaj reagon për herë të parë dhe tregon si qëndron e vërteta, i cilëson sulmet e tij shpifje dhe i kërkon të bëhet burrë e të përballet me drejtësinë

Arben Ahmetaj e akuzoi se fshihet pas inceneratorit të Tiranës,
x

Aktualitet

Porositi vrasjen e bashkëshortes, gazetarja e njohur zbulon detaje nga sjelljet e Naimit pas ekzekutimit të Liridonës: Tejet gjakftohtë, sikur s’kishte bërë asgjë

Porositi vrasjen e bashkëshortes, gazetarja e njohur zbulon detaje nga

Gazetarja Gentjana Hasani është shprehur se Naim Murseli, i dyshuar si porositës i vrasjes së gruas së tij, Liridona Murselit, ishte tejet gjakftohtë në gjykatë, sikur të mos kishte bërë asgjë.

Në një studio televizive tha se ishte e çuditur nga ajo që kishte dëgjuar për sjelljen e Naimit në gjykatë, pasi vrasja e Liridonës ka shokuar gjithë opinionin publik, ndërsa atë jo.

Ajo foli edhe për takimin me të atin e Granit Plavës, i cili i kishte thënë se vetëm Naimi mund të dijë arsyet se përse djali i tij kishte kryer vrasjen e Liridonës.

“Naimi e pranoi që ka dhënë para për eleminimin e Liridonës, por ashtu edhe Graniti. Unë sot takova në gjykatë disa persona që më treguan për sjelljen e Naimit. Ishte shumë gjakftohtë, sikur nuk ka bërë asgjë. Ne që jemi jashtë jemi shokuar, por jo ai që dyshohet që ka vrarë nënën e fëmijëve të tij.

Babai i Granitit tha se për të gjitha këto që ka bërë Graniti, vetëm Naimi mund ta dijë. Vetëm ai mund ta dijë pse e ka mashtruar djalin tim për të bërë diçka të tillë. Më tha që nëse Graniti e ka bërë këtë nuk është më djali im. Ishte i përhumbur dhe i shokuar”, është shprehur Hasani.