BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x
BREAKING NEWS

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe tregon si po shkon drejt burgut ish-kryeministri, zbardh planin e tij për të shkaktuar sërish vrasje politike

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe
x

Aktualitet

Publikohet HARTA LIVE/ Nga veriu dhe lindja, i ftohti pushton vendin, termometri zbret në temperatura ekstreme: Njihuni me zonat që preken

Publikohet HARTA LIVE/ Nga veriu dhe lindja, i ftohti pushton vendin, termometri

Temperaturat janë ulur gradualisht gjatë ditëve të fundit dhe pritet që nivelin minimal për këtë javë ta arrijnë të dielën ku termometri do të vjerë nën zero.

Për shkak të rrymave të ftohta ajrore që do të “pushtojnë” vendin tonë nga veriu dhe lindja, temperaturat minimale do të zbresin deri në -3 gradë Celsius në zona si Peshkopia dhe Bulqiza, ndërsa ato maksimale do të shënohen në Vlorë dhe Sarandë duke arritur gjatë ditës deri në 7 gradë Celsius.

Gjatë ditës së nesërme pritet që zonat veri-lindore dhe ato jug-lindore të pushtohen edhe nga reshjet e dëborës, të cilat do të jënë me intensitet të ulët, por që mjaftojnë për të njoftuar se tashmë jemi futur zyrtarisht në dimër. 

Më të lexuarat