BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Aktualitet

“Rilindja, aleanca e qelbësirave të Kombit”, Berisha nga Kuvendi Kombëtar: Kjo ishte dekada e hakmarrjes së Edi Ramës, armikut të shqiptarëve, fill pas...

“Rilindja, aleanca e qelbësirave të Kombit”, Berisha nga

 Sali Berisha: Kush është Edi Rama në të vërtetë? Pse i urren ai shqiptarët? Pse i vjedh ai çdo ditë?

Duhet të kujtoj vitin 1990 kur Shqipëria u ngrit kundër diktaturës Komuniste.

10 vitet e fundit, kjo ka qenë dekada e hakmarrjes së Edi Ramës, pasardhësit të bllokmenëve hoxhist ndaj shqiptarëve.

Ne shembëm një diktaturë në vitet 90, ne realizuam pluralizmin. Më në fund Shqipëria kishte shumë parti dhe opozitë.

Dhe vërtetë miq, shqiptarët fituan shumë ato vite, por për të parën herë shqiptarët arritën të jenë një komb i lirë. Rriteshim në popullsi, por edhe në të ardhura.

Por, mbas një fitore revolucionare vjen gjithmonë një kundërpërgjigje e diktaturës së vjetër dhe ja erdhi me emrin Rilindje, në të vërtetë vdekja e demokracisë e bazuar siç u shpall në krye të herës si aleancë e qelbësirave të Kombit me në krye me emrin Edvin Kristaq Rama, i cili me dëmet që i ka bërë Shqipërisë ndër vite renditet fill pas Enver Hoxhës në listën e armiqve të shqiptarëve.Më të lexuarat