BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Aktualitet

Samiti i BE me Ballkanin Perëndimor dhe protesta e PD-së/ Qeveria merr VENDIMIN e papritur për datën 6 dhjetor

Samiti i BE me Ballkanin Perëndimor dhe protesta e PD-së/ Qeveria merr

Data 6 dhjetor është vendosur të jetë një ditë pushimi zyrtar vetëm për Tiranën. Ky vendim është marrë për shkak të Samitit të BE me Ballkanin Perëndimor.

Ky është vendimi më i fundit i Qeverisë e cila ka shpallur 6 dhjetorin ditë pushimi për administratën dhe shkollat në kuadër të sigurisë së Samitit të BE në Tiranë.

Sipas informacioneve i gjithë Bulevardi do të jetë me perimetër sigurie dhe nuk do te lejohet të kalojë asnjë person i paakredituar.

Qytetaret qe duan te udhëtojnë drejt Rinasit do duhet te gjejnë rruge te tjera alternative pasi rruga kryesore do jete e bllokuar gjithashtu.