BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Aktualitet

U nda nga Ervin Mata për milionerin në Londër? Ermal Mamaqi flet “pa dorashka”, zbulon të vërtetën e lidhjes së Elvana Gjatës

U nda nga Ervin Mata për milionerin në Londër? Ermal Mamaqi flet

Disa javë më parë u përhapën fjalë se këngëtarja Elvana Gjata ishte ndarë nga partneri i saj shumëvjeçar Ervin Mata, dhe momentalisht është në krahët e milionerit shqiptar që jeton në Londër, Elson Bajrakurtaj.

Pas transmetimit të filmit “2 Gisht Mjalt 2”, kuptuam që dhe Elsoni ishte pjesë e kastit të aktorëve, dhe kjo shtyu publikun të aludojë se çifti janë njohur gjatë xhirimeve.

Por si qëndron e vërteta? Ermal Mamaqi, së fundmi ka qenë i ftuar ne një emision televiziv, ku rrëfeu se çfarë po ndodh me këngëtaren.

Gazetarja: U përhapën fjalë se Elvana është në një lidhje me Elsonin. Gjithashtu, unë e di që ti përdor një marketing të fortë. Kjo lidhje është e vërtetë? Apo një formë PR për t’i bërë promo filmit në rrjete sociale?

Ermal Mamaqi: Asnjëra nga këto nuk është e vërtetë. As e para, as e dyta. Edhe unë e lexova këtë lajm. Por edhe për mua dhe Elvanën kam dëgjuar fjalë. Kështu që mos u habit, sepse pas kësaj interviste, do dalin fjalë edhe për ne të dy. (qesh)

Për të ndjekur intervistën e plotë, klikoni videon e mëposhtme:

Më të lexuarat