BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Aktualitet

Vdekja e Sibelës/ “Fajin e ka nëna”, babai i 27-vjeçares përplaset ashpër me dajën në emision: Ndaje motrën time dhe shiko…

Vdekja e Sibelës/ “Fajin e ka nëna”, babai i

Në emisionin Me zemër të hapur, në lidhje telefonike live ishin babai dhe daja i së ndjerës Sibela Abedinit, e cila dyshohet se i dha fund jetës, pasi një foto e saj intime qarkullonte në rrjetet sociale.

Babai i Sibelës tha se ai nuk e njeh as dhëndrin e vajzës së tij. Ai tha se Sibelën me dhëndrin nga Kosova e ka njohur e ëma, teksa hodhi akuza të rënda ndaj nënës së të ndjerës, duke u shprehur se ajo është shkaktarja e tragjedisë. Ndërsa, daja i Sibelës deklaroi se babai i viktimës duhet që të divorcohet me motrën e tij edhe me letra e të shikojë jetën e tij.

Debati mes babait dhe dajës së Sibela Abedinit:

Babai i Sibelës: Pse vajza shkonte në Kosovë?

Daja i Sibelës: Ti je divorcuar, kush je ti që jep urdhra ndaj motrës sime?

Babai i Sibelës: Fajin e ka nëna.

Daja i Sibelës: Faji nis tek ty.

Babai i Sibelës: Vajza Sibela ka qenë me mua, pastaj e ka marrë nëna dhe ajo e ka njohur me atë personin në Kosovë, ku është martuar. Zotërinë e kam kërkuar në telefon dhe nuk më ka dalë në telefon. E ëma e futi në dhe. E ka pasur detyrën shumë bukur ajo, e futi në dhe. Nuk e njoh as dhëndrin e vajzës.

Daja i Sibelës: Unë i uroj të mirat zotërisë, por ai duhet t’i japë divorcin motrës sime. Duhet t’ju japësh suport fëmijëve të tu. Nuk e di nëse i ke marrë në telefon, por unë jam baba vetë dhe jepu ngrohtësi fëmijëve të tu. Lëre të shkuarën pas dhe shiko të ardhmen.

Sibela Abedini dyshohet se i dha fund jetës, pasi një foto e saj intime qarkullonte në rrjetet sociale. Për rastin, u arrestua personazhi i Tik Tokut, Altin Coku.