BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x
BREAKING NEWS

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi Rama ndërroi Damir Fazlliçin e Sali Berishës me manjatin e “Shoqërisë të Hapur”

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi
x
BREAKING NEWS

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të tjera për Portin e Durrësit, ja gjobat që do të paguajnë shqiptarët për kapriçot e Edi Ramës, gazetari italian fut në “zgrip” kryeministrin

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të
x
BREAKING NEWS

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë në “rrjetën” e SPAK, gazetari i njohur zbardh prapaskenat dhe tregon kush po e bllokon arrestimin e Ilir Metës, ja faktet që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e “21 janarit”

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë
x
BREAKING NEWS

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i ka futur duart në informacionet sekrete brenda institucioneve të reja të vetingut

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i
x
BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x

Aktualitet

Video erotike e prezantueses së njohur, Elton Qyno hedh dyshime të forta: Nuk mund të ketë dalë nga SPAK, por...

Video erotike e prezantueses së njohur, Elton Qyno hedh dyshime të

Gazetari Elton Qyno ka reaguar lidhur me lajmin se përmes aplikacionit “Whats App” po qarkullon në telefona një video, ku shfaqet një drejtuese emisioni, teksa përkëdhelet me format trupore të saj.

Qyno thotë se një video e tillë nuk mund të ketë dalë nga SPAK.

Ai shprehet se duhet parë mos janë video në “Only Fans” apo video private të përcjella tek miqtë e dashur, dhe pas kaq vitesh po shiten sikur kanë rrjedhur nga SPAK dhe pikërisht tek dosja “Metamorfoza”.

Gazetari thotë se në kodet e “Sky” që ka marë në dorëzim SPAK nga Franca dhe Belgjika, ka vetëm përmbajtjen e bisedave me kod dhe asnjë video.

Postimi i plotë:

Prej 1 muaj përmes aplikacioneve “Whats app” po qarkullon në telefona një video, ku shfaqet një drejtuese emisioni, teksa përkëdhelet me format trupore të saj.

Video është servirur sot përmes deklaratave, sikur të ketë dalë nga SPAK dhe që i është dërguar një eksponenti të rëndësishëm të botës së krimit që tashmë është zhdukur.

Në fakt s’dua të bëhem zëdhënësi i SPAK, por një s’qarim për të gjithë ata që kanë interes dhe kuriozitet për këtë çështje duhet të jepet, që mos krijohet konfuzion dhe bindje të gabuara.

Së pari: Në kodet e “Sky” që ka marë në dorëzim SPAK nga Franca dhe Belgjika, ka vetëm përmbajtjen e bisedave me kod dhe asnjë video.

Së dyti: Nga aplikacioni i “Sky” nuk ka asnjë video qoftë video kriminale, qoftë dhe video me vajza karamele, si ato që po qarkullojnë.

Shikoni çuna se mos janë video në “Only Fans” apo video private të përcjella tek miqtë e dashur, dhe pas kaq vitesh po shiten sikur kanë rrjedhur nga SPAK dhe pikërisht tek dosja “Metamorfoza”.

E mbi të gjitha dyshoj dhe besoj se këto video janë më shumë të hedhura në rrjet nga një luftë e ndezur mes kolegësh për hapësirat televizive, se sa një fakt që i shërben hetimit në dosjen “Metamorfoza”.

E kam thënë dhe vazhdoj ta them se lufta mes kolegëve mediatikë në Shqipëri, është më e poshtra që po zhvillohet sot për sot.