BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës ish-kryebashkiaku

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)
x
BREAKING NEWS

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)
x
BREAKING NEWS

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën lëvizjen urgjente

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën
x
BREAKING NEWS

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja kush është Nikoll Sherrniku i arrestuar edhe më parë për vrasje

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja
x
BREAKING NEWS

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja kush emërohet zëvendësministëri i ri (Emri)

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja
x
BREAKING NEWS

Arrestohet personi 'kyç' në atentatin e bujshëm ndaj rivalit të Ervis Martinaj ku mbeti e vrarë banakierja në "Don Bosko" (emri)

Arrestohet personi 'kyç' në atentatin e bujshëm ndaj
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Përfaqësues të ambasadës së SHBA-së në gjyqin e Mediut

Tragjedia e Gërdecit/ Përfaqësues të ambasadës së
x

Aktualitet

Vrasja e hidraulikut shqiptar në Greqi, publikohet pamje nga momenti i vrasjes

Vrasja e hidraulikut shqiptar në Greqi, publikohet pamje nga momenti i

Një video e re ka dalë në dritë që tregon momentin e vrasjes së 37-vjeçarit shqiptar me profesion hidraulik i cili u vra në një kafene në Nea Joni teksa po shikonte një ndeshje futbolli.

Pamjet e publikuara nga Mega, tregojnë sesi burri u zhvendos në vendin e gabuar kur anëtarët e bandës “L” hapën zjarr.

Një nga plumbat ishte fatal për 37-vjeçarin. Në të njëjtën kohë, në gjendje paniku, pjesa tjetër e klientëve u përpoqën të mbuloheshin sa të mundnin dhe të largoheshin nga vendi i ngjarjes.

Për rastin, policia ka proceduar në arrestimin e dy personave. I pari u arrestua më 20 mars dhe i dyti u dorëzua dje, të martën.

Për të parë videon KLIKO KËTU.