BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Aktualitet

Vrasja e Liridonës/ Gazetari ngre dyshime të forta: Pacolli duhet të flasë, mund të zbulojë vrasjen e Liridonës

Vrasja e Liridonës/ Gazetari ngre dyshime të forta: Pacolli duhet

Gazetari Gazment Saiti tha në “Now me Erla Mëhillin” se një person i cili mund të japë më shumë detaje për personalitetin e Naim Murselit, ëhstë edhe ish-presidenti Behgjet Pacolli.

Sipas gazetarit Saiti, zoti Pacolli mund të japë më shumë detaje se përse ky individ u bë këshilltar i tij.

Kujtojmë se Naim Murseli i cili porositi vrasjen e gruas së tij Liridona Ademaj, ka qenë këshilltar i ish-presidentit Pacolli, madje ky i fundit ishte edhe kumbari i njërit prej fëmijëve të tyre.

“Një problem që mund ta zgjidhë në këtë ngjarje, për të zbuluar se kush është ky njeri, është edhe vetë zoti Pacolli. Ai duhet të thotë edhe në një moment të vetëm të thotë se çfarë relacioni këshillues i ka dhënë ky njeri Behgjet Pacollit, që ky e ka marrë në punë dhe se çfarë këshillash ka marrë zoti Pacolli nga një individ i tillë që e ka shpërblyer me rrogë. Kjo do ishte shumë e rëndësishme për të njohur personalitetin e këtij individi.