BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Bota

Aksident “mijëra eurosh”/ Hyundai përfundon mbi Lamborghinin luksoz. Publikohet VIDEO

Aksident “mijëra eurosh”/ Hyundai përfundon mbi

Ky është momenti kur një makinë përfundoi sipër një Lamborghini me vlerë qindra mijëra paund në një aksident në një kryqëzim.

Supermakina luksoze prej 250 mijë paundësh u përfshi në një përplasje spektakolare, ku një makinë i hipi sipër në një kryqëzim në Leeds, West Yorks.

Përplasja ka ndodhur mëngjesin e djeshëm, në orën 10.24, kur makina e shtrenjtë është përplasur me një Hyundai.

Fotot e marra nga vendi i përplasjes tregojnë kabrioletën e shtrenjtë të bardhë të futur nën automjetin familjar me çmime modeste.

Policia më vonë konfirmoi se askush nuk u lëndua rëndë nga përplasja, por pjesa e përparme e Lamborghini dukej e dukshme e deformuar nën peshën e makinës tjetër.

Një zëdhënës i policisë së West Yorkshire tha: “Policia u thirr në një përplasje të trafikut rrugor që përfshin një Lamborghini dhe një Hyundai në kryqëzimin e Whitehall Road dhe Dixon Lane në Leeds. “Nuk ka pasur lëndime serioze”.

Më të lexuarat