BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Bota

Aksident tronditës, makina fluturon në ajër dhe rrotulluhet 5 herë

Aksident tronditës, makina fluturon në ajër dhe rrotulluhet 5

Një video shokuese tregon shoferin e një makine duke humbur kontrollin e mjetit i cili u rrotullua pesë herë dhe përfundoi në ajër para se të përfundonte përsëri në tokë.

Jackson Davis, shoferi 20-vjeçar i Fiat 500, u përmbys dhe fluturoi disa metra pasi humbi kontrollin teksa përpiqej të shmangte një përplasje me një makinë tjetër, pretendoi ai në gjykatë. 

Të dy Davis dhe pasagjeri i tij, të cilët humbën ndjenjat dhe u zgjuan ndërsa makina ende rrotullohej, i shpëtuan lëndimit të rëndë.

Pamjet e përplasjes tregojnë makinën duke fluturuar përpara se të përplasej në tokë shtatorin e kaluar, me Skipton Crown Court tani që vendos dënimin për shoferin që u gjobit me 384 £.

Shiko Videon: