BREAKING NEWS

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri", Klodiana Lala denoncon standarin e dyfishtë të gjykatave, avokati i ish-ministrit e 'kërcënon' hapur: Të isha në studio do flisnim ndryshe

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri",
x
BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x
BREAKING NEWS

Zarfi i "ëmbël” fundos zyrtaren e lartë, zbardhet dëshmia e Sekretares së Përgjithshme e Shëndetësisë

Zarfi i "ëmbël” fundos zyrtaren e lartë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, gazeta gjermane trondit me artikullin: Politikat e Kurtit, në përputhje me planet serbe për destabilizimin e rajonit

Tensionet në veri, gazeta gjermane trondit me artikullin: Politikat e
x

Bota

“Arrestohet” presidenti Putin, ‘shpërthen’ rrjeti, ja FOTOT që po bëjnë ‘namin’

“Arrestohet” presidenti Putin, ‘shpërthen’ rrjeti,

Pas pamjeve të arrestimit të rremë të ish-presidentit Trump, janë publikuar edhe disa foto të Putin të cilat ilustrojnë momentin e arrestimit të Putin nga Haga për deportimin e paligjshëm të fëmijëve nga zonat e pushtuara të Ukrainës në Rusi.

Të bëra nga Inteligjenca Artificiale, këto foto që po qarkullojnë në internet janë bërë mjaft virale dhe na vërtetojnë edhe një herë se teknologjia ditët e sotme po shkon përtej çdo imagjinate.

Realizimi i arrestimit të Trump dhe së fundmi i Putin përmes teknologjisë artificiale duket aq real dhe i besueshëm. Gazetarja ukrainase Margo Gontar ka postuar foton e parë të rreme nga arrestimi i Putin në rrjetin e saj social Twitter.

“Arrestohet” presidenti Putin, ‘shpërthen’ rrjeti,

“Arrestohet” presidenti Putin, ‘shpërthen’ rrjeti,

“Arrestohet” presidenti Putin, ‘shpërthen’ rrjeti,