BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Bota

"Dua të bëj s*ks edhe një herë me ish-të dashurin", burri mbetet i befasuar nga kërkesa e gruas në prag të vdekjes: E urrej veten që ai i paska dhënë më shumë kënaqësi në shtrat se sa unë

"Dua të bëj s*ks edhe një herë me ish-të

Një burrë ka pranuar se është ndjerë i zemëruar dhe i turpëruar pasi gruaja e tij që po vdiste kërkoi një leje për të fjetur me një ish vetëm edhe një herë. Burri tha se kërkesa e bëri atë të ndihej i tradhtuar dhe i papërshtatshëm. Por ai ndjeu gjithashtu se i detyrohej gruas së tij që t'i plotësonte dëshirën e saj përpara egos së tij.

“Ajo më tha se një nga gjërat e fundit që donte të bënte ishte të bënte seks me një partner të saj të mëparshëm. Sigurisht që u trondita dhe kur e pyeta pse. Sinqerisht, jam aq i dëshpëruar dhe i tradhtuar sa ajo ma kërkoi këtë. Ndihem sikur jam vënë në një pozicion ku duhet të them po sepse ajo po vdes," shkroi ai. 

Ai shpjegoi se ai dhe gruaja e tij kishin qenë të martuar të lumtur për një dekadë dhe se diagnoza e saj e la atë të ndihej i shqetësuar. Gjithashtu shtoi shtoi se gjendja e saj nënkuptonte se ajo do të binte me shpejtësi dhe ka të ngjarë të kishte nevojë të përdorte një karrige me rrota brenda disa muajsh, shkruajnë mediat e huaja. 

“E di se çfarë dua të them, por nuk e di nëse është e drejtë. Jam shumë i lënduar që seksi me një ish-partner ishte me sa duket aq i mirë sa duhet ta bëjë një herë para se të vdesë. Unë thjesht urrej gjithçka për këtë," shtoi burri.