BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x
BREAKING NEWS

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen dy skenarë për zgjedhjet e 14 majit, zbulohen EMRAT, ja si janë ndarë anëtarët

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen keq ndaj kandidatëve të PS: Duhet të arrestohen

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen
x
BREAKING NEWS

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet s’vjen dot”/ Ish-deputeti zbardh skenarin e Berishës dhe paralajmëron

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet
x
BREAKING NEWS

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset
x
BREAKING NEWS

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për këshilltarë, do bëni fushatë me Berishën? Gazment Bardhi habit me përgjigjen

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për
x
BREAKING NEWS

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për bashkimin”/ Bardhi zbardh prapaskenat nga mbledhjet e PD për 14 majin: Për Tiranën nuk është vetëm Godole dhe Bejko, ka disa emra...

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për
x

Bota

E rëndë/ 22-vjeçari përdhunohet nga transgjinori që ishte paraqitur si grua, del dëshmia e të riut

E rëndë/ 22-vjeçari përdhunohet nga transgjinori që

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Greqi, ku një 22-vjeçar pretendon se është përdhunuar nga një transgjinor me të cilin kishte lënë takim, pasi ky i fundit i ishte paraqitur si grua.

Sipas mediave greke ngjarja ka ndodhur më 29 janar, ku i riu nga zona e Salamis rezervoi një takim përmes një faqeje interneti, me transgjinorin që ishte paraqitur si femër, por përfundoi pre e abuzimit të tij.

I riu ka shkuar në banesën në katin e 3-të të rrugës Strogonov në Neo Kosmos, ku është pritur nga “gruaja” me të cilën kishte lënë takimin.

Pak më vonë, kur kanë shkuar në dhomën e gjumit dhe janë zhveshur, 22-vjeçari ka marrë tronditjen e parë. Personi që i ishte paraqitur si femër, ka zbuluar se ai ishte transvestit dhe madje ka nisur të tregohet agresiv ndaj tij kur ka parë që 22-vjeçari ka mbetur i shtangur. 

I riu, siç ka dëshmuar në Polici, i ka thënë se nuk dëshironte të vazhdonte me aktin seksual, por sipas tij, transgjinori i vërsulet, e imobilizon dhe e përdhunon.

Viktima iu lut që ta linte, por ai e injoroi dhe vijoi ta përdhunonte deri në momentin që vendosi vetë ta lëshonte. Të nesërmen, viktima ka shkuar në komisariatin e Akropolit dhe ka denoncuar të gjitha gjërat e tmerrshme që kishte përjetuar në takim, ndërkohë që u dha urdhër për t’u kontrolluar nga mjekët specialistë.

Ndërkohë ngjarja po hetohet nga oficerët e policisë së Akropolit dhe Departamenti i Sigurisë.