BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Bota

E rëndë/ Ish-i dashuri rreh modelen e njohur dhe i kafshon veshin partnerit të saj

E rëndë/ Ish-i dashuri rreh modelen e njohur dhe i kafshon veshin

Një modele në Greqi u dhunua nga ish-partneri i saj, i cili ishte një DJ i njohur në vendin fqinj. Sipas mediave greke sulmi ndodhi mbrëmjen e të shtunës jashtë një klubi nate në Glyfada.

Në fotografitë e publikuara nga mediat, duken qartë plagët dhe dëmtimet në fytyrën e të rësë. Burri me të cilin ajo kishte një lidhje në të kaluarën, pasi e rrahu jashtë lokalit të natës, sulmoi edhe partnerin e saj aktual dhe i kafshoi veshin. Ata shkuan në komisariat ku denoncuan sulmin dhe autoritetet greke po merren me çështjen në fjalë.

“Jam në shok për momentin, po përpiqem të bashkohem dhe ta kapërcej këtë situatë. Po mundohem të gjej forcën dhe të flas për të mbrojtur vajzat e tjera, që mund të jenë viktima të dhunës në familje dhe kanë frikë të flasin”, tha modelja e re.

“Kam pasur 7 vite lidhje me të dhe kur më godiste i thosha vetes ‘hajde vogëlushe është me nerva, po e bën sepse më do’ dhe ia falja. Fatkeqësisht, nuk e pashë dëmin që më bëri, deri të shtunën mbrëma kur përfunduam në Komisariatin e Policisë në Alimos, në seksionin e dhunës në familje dhe aty kuptova se jam një nga viktimat e shumta”, deklaroi më tej ajo.