BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Bota

Masakra me mbi 140 viktima gjatë sulmit terrorist në Moskë, Putin bën 'premtimin' e papritur

Masakra me mbi 140 viktima gjatë sulmit terrorist në Moskë, Putin

Presidenti rus Vladimir Putin u zotua për hakmarrje ndaj personave që sponsorizuan sulmin terrorist në Moskë.

“Është e rëndësishme për ne që të ekspozojmë si autorët ashtu edhe të gjitha hallkat në atë zinxhir, duke përfshirë edhe urdhëruesit e atij krimi”, tha Putin, duke iu drejtuar pjesëmarrësve në një takim të bordit të Ministrisë së Brendshme.

“Ata që përdorin këtë armë kundër Rusisë duhet të kuptojnë se kjo është një armë me dy tehe”, tha presidenti.

Sipas Putin, krimet për para nuk janë asgjë unike.

“Përveç kësaj, nuk ka agjentë të besueshëm në këtë komunitet profesional dhe çdo gjë mund të bëhet për para, ku autorët udhëhiqen vetëm nga konsiderata financiare dhe jo nga ato fetare apo politike”, theksoi ai.

Në mbrëmjen e 22 marsit, një sulm terrorist goditi sallën e muzikës Crocus në Moskë. Sipas të dhënave të fundit, 144 persona kanë humbur jetën dhe 551 të tjerë janë plagosur.