BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Bota

Mbreti Charles u diagnostikua me kancer, ja parashikime e bujshme të Nostradamusit dhe mistikut brazilian për vitin 2024 në Britani

Mbreti Charles u diagnostikua me kancer, ja parashikime e bujshme të

Një lajm i hidhur ka tronditur botën mbrëmjen e së hënës, ku u informua se Mbreti Charles është diagnostikuar me kancer.

Mbreti Charles i cili është pasardhës i fronit pas Mbretëreshës Elizabeth e cila u nda nga jeta në shtator të vitit 2022, ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Sipas informacioneve të deritanishme mbreti iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale nga prostata, por sipas Buckingham Palace tumori nuk është në këtë pjesë, por në një organ tjetër, që nuk e kanë specifikua.

Por çfarë parashikonte një vit më parë Athos Salomé i njohur ndryshe si “Nostradamusi i Brazilit”, i cili i bëri jehonë parashikimeve të bëra nga mistiku Nostradamus në fund të shekullit të 16-të lidhur me mbretërinë në Britani.

Nostradamusi ka parashikuar në vitin 1555 se vititi 2024 do të ketë ndryshime të mëdha, duke nisur nga një “Mbret” i ri në Britani dhe deri tek ndryshimi i Papës.

Një vit më parë Salomé ndërsa sillte në kujtesë parashikimin e bërë nga Nostradamusi theksoi Mbreti Charles mund të tërhiqej para kohe nga pozicioni për shkak të një sëmundjeje të rëndë.

Por a është momenti që Charles të tërhiqet nga Froni, çfarë parashikonte Nostradamusi dhe Salomé

Mistiku i njohur parashikonte se Mbreti Charles mund të tërhiqet nga froni, një parashikim i bërë më parë nga Nostradamus origjinal, por parashikimi thotë se pasuesi i kurorës nuk do të jetë princi William.

Athos Salomé duket se ka marrë tashmë stafetën e parashkuesit francez me profeci si ajo e pandemisë apo dhe vdekja e mbretëreshës së Anglisë.

Mbreti Charles III, duhet të kujdeset shumë për shëndetin e tij, për problemet me prostatën dhe organet gjenitale. Këto duhen bërë nëse do të mbretërojë i qetë”, deklaronte një vit më parë Salomé.