BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Bota

Ngjarje horror! Motoçiklisti goditet nga fuoristrata e përplasur, humb jetën shoferi (Video tronditëse)

Ngjarje horror! Motoçiklisti goditet nga fuoristrata e përplasur,

Në maje shihen momentet e tmerrshme kur një motoçiklist goditet nga një automjet i ngritur në ajër prej përplasjes, shoferi të cilit humbi jetën në aksident.

Motoçiklisti ishte katapultuar jashtë mjetit të tij teksa ishte duke pritur në semafor, në një kryqëzim të mbushur me trafik në Malibu, Kaliforni, SHBA.

Pamjet e rënda tregojnë sesi kamionçina vjet fluturimthi e rrëzuar në anë pas përplasjes me një tjetër fuoristradë në kryqëzim.

Përplasja e tmerrshme ndodhi më 14 nëntor dhe shkaktoi vdekjen shoferit të mjetit, i cili besohet se kishte vjedhur mjetin para se ta përplaste, sipas policisë së Los Angeles.

Në pamje, motoçiklisti që i mbijetoi aksidentit të tmerrit shihet që pret me durim në kalimin e ngarkuar.

Por disa momente më vonë një 2017 Lexus hyn me të gjithë shpejtësine në kryqëzim, duke goditur kamionçinën gri.

Kamionçina përplaset jashtë kontrolli duke goditur motoçiklistin e duke lëshuar një mori copash në rrugë.

Shoferi i motoçikletës u shtrua në spital dhe është në gjendje të stabilizuar ndërsa nuk njohët gjendja e shoferit të fuoristradës gri.

Viktima ishte shoferi i Lexus, makina e të cilit ra në një pjerrësi prej 10 metrash dhe u përmbys, tha departamenti sherifit.

Dëshmitarët kishin shkuar për të nxjerrë shoferin nga automjeti por papritur ai kishte marrë flakë dhe shpërtheu.

Më të lexuarat