BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Bota

Skandal në familjen Mbretërore/ Kate Middleton dyshohet se u shantazhua për të treguar se kishte kancer

Skandal në familjen Mbretërore/ Kate Middleton dyshohet se u

Më 22 mars, Kate Middleton i njoftoi botës se po lufton kancerin. Një njoftim, i cili erdhi pas një lum thashethemesh për shëndetin e saj, megjithatë sipas britanikëve duket se ka pasur shantazh ndaj princeshës së Uellsit.

Sipas Daily Mail dhe gazetarit Ephraim Hardcastle, Princesha e Uellsit dhe Pallati Kensington morën kërcënime nga një person i panjohur, i cili i paralajmëroi se brenda orëve të ardhshme do të publikonte dosjen mjekësore të Kate.

Publikimi nuk përmend, megjithatë, nuk dihet nëse informacioni ka rrjedhur nga Klinika e Londrës, ku ishte Kate, apo nga dikush i afërt i saj.

Është e paqartë nëse rrjedhja erdhi nga brenda Klinikës së Londrës, ku princesha iu nënshtrua një operacioni abdominal në janar, apo diku tjetër.

Pas javësh spekulimesh të furishme në rrjetet sociale për shëndetin dhe mirëqenien e saj, Kate postoi video-mesazhin e sinqertë pak më shumë se një javë më parë, duke konfirmuar se ajo po i nënshtrohet kimioterapisë për kancerin.

Më të lexuarat