BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Bota

Skandal/ Nëna mostër abuzon seksualisht me vajzën e saj 10-vjeçare

Skandal/ Nëna mostër abuzon seksualisht me vajzën e saj

Një grua ka abuzuar seksualisht me vajzën e saj 10-vjeçare dhe gjithashtu ka rënë dakord që vajza të kryente marrëdhënie seksuale me një person të arrestuar më parë për krime seksuale.

Elizabeth Spaeth, 37-vjeçe, është arrestuar nga policia e Live Oak, ditën e enjte, me akuzën për abuzim të vazhdueshëm seksual me një fëmijë, krim i shkallës së parë.


Policia ka marrë një telefonatë nga një apartament, i gjendur në qytetin e Teksas, vetëm tre ditë më parë.

Sipas dëshmitarëve, Spaeth i ka treguar policisë se ajo nuk ishte në dijeni që fëmijët e saj gjendeshin vetëm në shtëpi me një person të arrestuar më parë për krime seksuale.

I akuzuari për abuzime seksuale quhet Jarrad Kirkus, 40-vjeç, nga Teksas.

Detektivët kanë treguar për "Express-News" se ata kanë zbuluar disa mesazhe të shkëmbyera në rrjetin social "Snapchat" mes Kirkus dhe Spaeth.

Dyshja kishte komunikuar se si mund ta organizonin një takim që Kirkus dhe vajza e Spaeth të kryenin marrëdhënie seksuale, raporton gazeta.

Në mesazhet e gjetura, Kirkus i ka kërkuar Spaeth nëse ai mund të kryente marrëdhënie seksuale me vajzën e saj 10-vjeç dhe ajo ka pranuar menjëherë.

Spaeth është arrestuar dhe fëmijët e saj janë marrë nën kujdestarinë e policisë.

Skandal/ Nëna mostër abuzon seksualisht me vajzën e saj

Më të lexuarat