BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Bota

Tmerr në ajër, nëna e dy fëmijëve ndërron jetë papritur gjatë fluturimit

Tmerr në ajër, nëna e dy fëmijëve ndërron

Një grua amerikane ka vdekur papritur pasi u ndje keq gjatë një fluturimi të linjave American Airlines nga Republika Domenikane.

41-vjeçarja, e identifikuar nga një i afërm vetëm si nënë e dy fëmijëve nga Indiana, ishte në bordin e fluturimit American Airlines 2790 nga Punta Cana drejt Charlotte, në Karolinën e Veriut, kur kishte nisur të ndjehej keq, njoftonte policia vendore.

Ekuipazhi fluturimit ishin përpjekur t’i vinin në ndihmë gruas teksa avioni ndryshoi kurs drejt aeroportit Providenciales në mënyrë që të merrte ndihmë të mëtejshme mjekësore.

Gruaja ishte transportuar në spitalin vendas por u shpall e vdekur pak më vonë, tha policia duke shtuar se ekzaminimet do të përcaktojnë shkakun e sakte te vdekjes.

Identiteti i të ndjerës nuk është publikuar por një grua që pretendonte se ishte kunata e saj komentonte në rrjetet sociale: “Nuk e besojmë ende këtë që ka ndodhur,” shkruante Stephanie Quinn duke iu referuar njoftimit të policisë së ishullit Turks and Caicos.

Quinn përshkruante kunatën e saj si e vetmja vajzë mes katër vëllezërve dhe nënë e dy fëmijëve të mrekullueshëm”. Fluturimi 2790 ku udhëtonte e ndjera, mbërriti në Charlotte ditën tjetër, tha një zëdhënës i linjave American Airlines për mediat.

Më të lexuarat