BREAKING NEWS

SPAK urdhëroi arrestimin e Vangjush Dakos, gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të reja: Gjithçka nisi nga një pallat i dëmtuar nga tërmeti, hetimi përfshiu edhe...

SPAK urdhëroi arrestimin e Vangjush Dakos, gazetarja Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë së PD, vjen menjëherë reagimi i Roland Bejkos

Mbledhja e Kryesisë së PD, vjen menjëherë reagimi i Roland
x
BREAKING NEWS

“Alibeaj mori 2 mln euro nga Rama”/ Plas keq në emision, deputeti demokrat ‘përplaset’ me gazetarin

“Alibeaj mori 2 mln euro nga Rama”/ Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të Bashkisë së Durrësit, zbardhen detajet e para

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? KAS rinumërim 29 nga 40 kuti në këtë bashki

Çfarë ndodhi? KAS rinumërim 29 nga 40 kuti në
x
BREAKING NEWS

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD bën lëvizjen e minutës së fundit, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD
x

Bota

VIDEO/ Aksident horror, makina e yllit të futbollit ‘fluturon’ në ajër dhe përplaset me qendrën stërvitore, publikohen pamjet e frikshme

VIDEO/ Aksident horror, makina e yllit të futbollit ‘fluturon’

Sofian Kiyine, futbollisti 25-vjeçar i OH Leuven në Belgjikë është përfshirë në një aksident të rëndë rrugor mbrëmjen e së enjtes. Futbollisti përplasi makinën e tij me një sallë sportive në Flemalle, pranë Liege. Kiyine u dërgua në spital, por jeta e tij nuk është në rrezik, bën me dije klubi.

Aksidenti ndodhi në një rrugë lidhëse nga Flemalle me Liege. Shpejtësia maksimale në këtë rrugë është 90 kilometra në orë, teksa është e paqartë se sa shpejt po ngiste Kiyine në kohën e ngjarjes.

Futbollisti humbi kontrollin e makinës dhe 'fluturoi' sipër një rrethimi në një sallë sportive ngjitur. Në momentin e aksidentit raportohet se në sallë kishte fëmijë, por ata sapo kishin shkuar në dhomat e zhveshjes. Salla sportive “Louis Melin” është shtëpia e klubeve të futbollit, basketbollit dhe gjimnastikës.