BREAKING NEWS

Ilir Meta ordered several sensational murders, this is how he cooperated with criminal groups to destroy his enemies, Idajet Beqiri reveals the hard details and reveals the serious incident in which Monika Kryemadhi was also implicated

Ilir Meta ordered several sensational murders, this is how he cooperated with
x
BREAKING NEWS

Trondit Frrok Çupi: Here are the joint plans between Sali Berisha and Izet Haxhi, from the murder of Azem Hajdar, the order to eliminate a minister, to refuge in Turkey

Trondit Frrok Çupi: Here are the joint plans between Sali Berisha and
x
BREAKING NEWS

How the Albanian agent was massacred in Himare by the Greek services, the details from the file that hides the politicians who served the Security and the failure of the Yugoslav plan to eliminate Ramiz Ali, here is the last "bombastic" confession of B...

How the Albanian agent was massacred in Himare by the Greek services, the
x
BREAKING NEWS

The British ambassador and judges at the door of SPAK, London alliance with Duman to hit high officials, tracing dirty money, bank accounts and seizure of assets, this is how the British will fill with additional materials the scorching files that will...

The British ambassador and judges at the door of SPAK, London alliance with
x
BREAKING NEWS

Commission for Justice at the Crossroads, this is what Edi Rama's project in collaboration with Sali Berisha against SPAK and independent institutions contains

Commission for Justice at the Crossroads, this is what Edi Rama's project
x
BREAKING NEWS

A fight breaks out in Re-establishment, Bardhi's group clashes with the supporters of Sali Berisha, Shehu, Noka and Sula against the commission of Edi Rama

A fight breaks out in Re-establishment, Bardhi's group clashes with the
x
BREAKING NEWS

Very good news for the administration, in June the new salary increase comes into force, the working hours will be 09:00 to 15:30, there will also be bonuses, here are the categories that benefit

Very good news for the administration, in June the new salary increase comes
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani is threatened by sms, the democratic deputy whitewashes the Rama-Berisha bargains with the criminal amnesty, this is how the corrupt were released and the "coup" that was done to SPAK

Altin Dumani is threatened by sms, the democratic deputy whitewashes the
x

Lifestyle

Today you will reflect in order to bring some changes to your approach and prepare for an optimistic day, here is what the stars predict for you today

Today you will reflect in order to bring some changes to your approach and

Aries

Make the choices that seem most reasonable to you during this day and don't think about how things will go later. Live in the moment and have as much fun as possible. Venus, the goddess of love will support you singles the most. The meetings will be interesting and the people very special. Take advantage while you can. Even you who are in a couple will have a good time and understanding will prevail all the time. At work you need to be alert and have a little more confidence in yourself. That's the only way you'll succeed. Care must be taken in the financial plan. Do not listen to the advice of others, but do what you think is right.

Taurus

The planets will make you very critical of yourself during this day. You will think all the time that you are the one who was wrong and you will not be easily convinced of the opposite. Venus will guarantee a harmonious and quite beautiful sentimental life. You will feel happy next to the one by your side. You singles will face pleasant surprises. Do not neglect the invitations for meetings that will be made during this day. At work, you should take more initiatives and not be afraid to try new experiences. Some friends will be of great help. You will find it a little difficult to balance the budget today, but with a little effort and prudence you will succeed.

Gemini

Experience will make you wiser during this day. You will no longer have disagreements with your colleagues or with those who are by your side, on the contrary, you will see the future with optimism. For couples, the day will be calm and very good. You will also have passionate moments in which emotions will reach their peak. You singles will have to be a little more patient to find the person you like. Do not take hasty steps during this day. At work you will change everything. Thanks to the influence of the Sun on the financial plan, fate will smile on him. Buy what you have to buy, but don't overspend.

The crab

Get ready for a day full of joy. You will always have the stars by your side. Your life as a couple will be extraordinary today. Everyone will adore you for the way you manage the relationship. You will be much more tolerant and cooperative than before. Singles, it's good to do the calculations carefully if you don't want to suffer later. Better to wait a little longer before taking steps. The professional sector will excite you endlessly. You will have even more achievements than before. Finances will not be as you wished, however they will not be very delicate either.

Leo

Sektori i financave ka për të qenë shumë delikat sot dhe kjo mund t’iu mërzitë, por nga ana tjetër kjo do bëjë që ju të mendoheni më shumë për të kërkuar mundësi të reja për t’ua dalë mbanë. Nëse jeni në një lidhje bashkëpunimi në çift do jetë i mrekullueshëm dhe do gjeni zgjidhje për çdo problem që keni pasur, pasditja ka për të qenë edhe më harmonike. Ju beqarët duhet të mendoheni gjatë lara se të hidhni hapa sepse jo të gjitha mundësitë e sotme do jenë të mira. Në punë mund t’iu ndodhin edhe disa incidente të vogla, por nuk duhet të mendoni negativisht. Ruani qetësinë dhe mos mendoni më të keqen.

Virgjëresha

Jeta juaj ka mundësi të ketë disa ndryshime gjatë kësaj dite. Mund të keni kundërshtime me ata që ju rrethojnë dhe duke e ngritur zërin mund të krijoni konflikte të forta. Situata në çift do jete e paqëndrueshme. Mundohuni të zgjidhni sa më parë mosmarrëveshjet dhe ta konsolidoni lidhjen. Vullneti juaj i mirë do të shpërblehet. Për ju beqarët do të shfaqet më në fund dashuria. Përgatituni për një ditë plot kënaqësi. Jupiteri dhe Saturni do iu sjellin shumë fat në punë. Financat do jenë të paqëndrueshme, por me pak guxim dhe këmbëngulje mund të arrini të vendosni ekuilibrin. Tentoni njëherë sepse nuk keni çfarë të humbni.

Peshorja

Sot do jeni aq të zënë me punë saqë mund të lini pas dore disa gjëra vërtet me vlerë. Mundohuni të gjeni pak kohë e të reflektoni sepse mund të bëni gabime të pandreqshme. Ju të dashuruarit duhet të bëni më shumë përpjekje për ta kuptuar edhe me mire atë që keni në krah dhe do ia plotësoni dëshirat. Nga ana tjetër ai do iu përgatisë një surprize që as që e kishit imagjinuar ndonjëherë. Ju beqarët do keni takime pa fund. Merrini gjërat shtruar dhe njihuni sa më mire me personat që do takoni. Në punë do vazhdoni me qetësi projektin e nisur. Në planin financiar do keni fat. Gjërat do shkojnë edhe më mirë sesa ju e kishit menduar.

Akrep

Kur planetët krijojnë kushtet e duhura për një jetë sa më të bukur e të qetë, askush nuk mund ta ndryshojë rrjedhën e gjërave sot. Nëse keni një lidhje do ndiheni te plotësuar dhe të lumtur në maksimum. Mosmarrëveshjet e së shkuarës do i lini pas krahëve njëherë e përgjithmonë. Nëse jeni beqarë dhe po kërkoni prej kohësh shpirtin binjak do e gjeni atë sot dhe jeta do ju ndryshoje. Në punë do jetë periudhë e favorshme për plotësimin e disa prej objektivave. Do e dini mirë ku të orientoheni dhe do arrini atë që keni programuar prej kohësh. Me financat do dini si të silleni në çdo moment dhe situata do mbetet nën kontroll.

Shigjetari

Today looks pretty good from the early hours of the morning. You will feel more optimistic about the future and you will not think bad things at all. If you have a relationship, both you and your partner will do everything possible to achieve happiness. You will have developed imagination and unimaginable patience. For you singles, some of the most beautiful dreams will come true and your heart will beat even harder. At work you will react when no one expects it and you will reach the top in everything. Finances won't be bad either, despite the fact that you can spend more.

Capricorn

Today, you will not adapt easily to the situations that will be created for you and you may feel bad at many moments. If you are in a relationship, no effort will be enough today to achieve happiness. Ask more of yourself and admit the mistakes of the past. You singles will have much clearer ideas than before and you will know very well who to seduce. However, don't rush into anything. You will be careful at work, you will not take advantage of the weaknesses of your colleagues and you will be eloquent. With money you will have some small problems, but nothing to raise the alarm immediately.

Aquarius

The planets advise not to ask excessive questions today and do not seek at all costs to solve the biggest puzzles. Sometimes let life flow as it comes. Contradictions will not be absent in your life as a couple. Be careful and don't overdo what you say. A wrong word can deeply hurt a partner. The stars will be on the side of you singles and will bring you pleasant love. Make the most of the day. At work, you will have amazing achievements that even you cannot believe. With finances, the situation will not be good at all. However, if you take action as soon as possible, you can succeed.

Pisces

Today you will be very fair and you will always find ways to achieve what you want. The smile you will have will often humble even the proudest. Do not change anything today in your sentimental life because you will have a hard time building again what you have built so far. You singles will not create a relationship even during this day, but still the meetings will be interesting and after a few days your life will change. You will have excellent performance at work and an important proposal may be made to you. Think carefully before giving any kind of answer. Finances will be good. You will be able to carry out important transactions that will improve your budget.