BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Gossip

A do të vijojë miqësia mes tyre? Moderatorja puth publikisht Roza Latin: E kam bërë…

A do të vijojë miqësia mes tyre? Moderatorja puth publikisht Roza

Për rubrikën e këtij emisioni “Puthe ose grise” e pyetur nga moderatori ajo ka dhënë përgjigjet, e disa prej tyre vijon të ruajë të njëjtat mendime.

Një ndër to ishte edhe Roza Lati, me të cilën ka pasur një marrëdhënie të ngushtë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ronaldo: Çfarë i bën ti fotos së Meriton Mjekiqi?

Erjola: Këtë e kap nga faqja se do i mundoj jashtë se ikën teta Egla, se faqen tjetër e ka Ilnisa.

Ronaldo: Qartë, tani Roza Lati…

Erjola:  Unë e kam bërë publikisht por do e bëj edhe këtu, unë e putha në buzë njëherë.

Ronaldo: Rozën, po e kemi parë atë pjesë te ajo loja që keni bërë.

Ronaldo: Interesante, Jul Deda.

Erjola: Zemrat e mija, Julin do e përqafoja fort.

Ronaldo: Okej pranë zemrës, shumë kuriozë jam për këtë foto Hedi Baci.

Erjola: Tani kur unë dola edhe kjo kishte një situatë shumë presioni nga dinamikat e shtëpisë, mënyra se si e përballoi do e puthja në dy faqe.

Ronaldo: Për këtë jam shumë kuriozë, edhe këtu në studio të gjithë janë shumë kuriozë Romeo Veshaj, çfarë i bën Erjola Doçi fotos së Romeos. Ke vetëm dy opsione ose ta puthësh ose ta grisësh.

Erjola: As njërën as tjetrën, as mish as peshk.

Ronaldo: Jo duhet të zgjedhësh, ose do e bësh armik për jetë ose puthe.

Erjola: Dy faqen si Heidin e Romeon.

Erjola: Përtej të gjithave, Romeo ka qenë  një nga ata personat që kur kam qenë shumë keq në situatat e mija më të vështira ka qenë i pari që ka qëndruar pranë meje edhe nuk ja hedh poshtë.