BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Gossip

A e mbani mend? Erion Korini del me reagimin e papritur: Luizi po vuan, nuk po merr atë që do

A e mbani mend? Erion Korini del me reagimin e papritur: Luizi po vuan, nuk po

Emsione të tilla si Big Brother për këngëtarin Erion Korini janë "ekperiment njerëzor na bën të jemi koherent ndaj mënyrës se si reagojnë në situata të ndryshme".

Erion Korini: Fakti që është një ekperiment njerëzor na bën të jemi koherent ndaj mënyrës se si reagojnë në situata të ndryshme. Ai është një lloj eksperimenti i ndërtuar sipas një loje. Dhe komentet e njerëzve hera herës ndryshojnë. Në rrjete sociale ka një mllef, ka një tallje ndaj VIP-ave. 

Sipas Korinit  nuk është gjë e bukur që në një format të tillë ka pasur "dhunë fizike, psikologjike verbale".

Sa i përket një nxdër personazheve më të përfolur Kejvinës ai u shpreh se "ajo nuk është futur aty që të lexojë Biblën".  

Erion Korini: Aty ka pasur dhunë fizike, psikologjike verbale. Nuk është gjë e bukur. Unë nuk e njoh Kejvinën. Më pëlqeu mënyra se si e bëri në fillim lojën. Ajo nuk është futur aty që të lexojë Biblën. Mua më vjen inat që kur gjete një si Luizi gjej dhe 3 të tjerë. Ti ke krim jashtë, ti ke korrupsion habiten me Big Brother.