BREAKING NEWS

Shkëlzen Berisha drejt burgut, ortaku i Diverolit zbardh detaje nga pazaret që bënë me djalin e ish-kryeministrit për trafikun e armëve në Gërdec, ja si u manipulua stema kineze në fishekët dhe kush merrej me paketimin municionit

Shkëlzen Berisha drejt burgut, ortaku i Diverolit zbardh detaje nga pazaret
x
BREAKING NEWS

21 janari, SPAK shpall moskompetencë për kallëzimet, zbardhet lëvizja e minutave të fundit

21 janari, SPAK shpall moskompetencë për kallëzimet, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x

Gossip

A e mbani mend? Erion Korini del me reagimin e papritur: Luizi po vuan, nuk po merr atë që do

A e mbani mend? Erion Korini del me reagimin e papritur: Luizi po vuan, nuk po

Emsione të tilla si Big Brother për këngëtarin Erion Korini janë "ekperiment njerëzor na bën të jemi koherent ndaj mënyrës se si reagojnë në situata të ndryshme".

Erion Korini: Fakti që është një ekperiment njerëzor na bën të jemi koherent ndaj mënyrës se si reagojnë në situata të ndryshme. Ai është një lloj eksperimenti i ndërtuar sipas një loje. Dhe komentet e njerëzve hera herës ndryshojnë. Në rrjete sociale ka një mllef, ka një tallje ndaj VIP-ave. 

Sipas Korinit  nuk është gjë e bukur që në një format të tillë ka pasur "dhunë fizike, psikologjike verbale".

Sa i përket një nxdër personazheve më të përfolur Kejvinës ai u shpreh se "ajo nuk është futur aty që të lexojë Biblën".  

Erion Korini: Aty ka pasur dhunë fizike, psikologjike verbale. Nuk është gjë e bukur. Unë nuk e njoh Kejvinën. Më pëlqeu mënyra se si e bëri në fillim lojën. Ajo nuk është futur aty që të lexojë Biblën. Mua më vjen inat që kur gjete një si Luizi gjej dhe 3 të tjerë. Ti ke krim jashtë, ti ke korrupsion habiten me Big Brother.

Më të lexuarat