BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

A kishte mundësi Romeo ta ndalonte veprimin e Eglës? Ja si përgjigjet aktori

A kishte mundësi Romeo ta ndalonte veprimin e Eglës? Ja si

Pavarësisht se nuk gjendet në shtëpi, Egla vijon të jetë personazhi që po komentohet pafund që prej fillimit të spektaklit të sotëm.

Banorët janë përplasur me njëri-tjetrin në lidhje me mënyrën se si u largua Eglën. Romeo vijon të akuzojë Meritonin dhe Ilnisën, se ishin ata që e kanë përndjekur, duke shkaktuar veprimin e Eglës.

Meriton: Më vjen keq nga dyfytyrësia e shumë personave këtu. Egla ka mbajtur qëndrim me shumë persona këtu, i ka ofenduar. Romeos i ka thënë kastravec. Ti e ke pasur realisht shumë frikë.

Romeo: Këtu ka kaluar çdo limit, këtu është kafshëri, është përndjekje, kalohet vija e kqe dhe ky më thotë mua ushtar pasi Egla ka dalë nga shtëpia. Mua nuk më pëlqen shtëpia.

Meritoni: Kundrejt atyre vendimeve që ka bërë Egla, unë u akuzova për dicka që e kam përjetuar vetë. Mund të kisha mbetur pa sy fare. Ajo ka shkelur vijën e kuqe. Ka bërë shumë ofendime. Unë nuk e kam shkelur vijën e kuqe, nuk kam prekur askënd me dorë. Këtu është lojë nervash.

Ilnisa: Vijën e kuqe të gjithë e kemi shkelur me këmbët tona. Po i referohesha shumicës. Këtu përfshihesh tek loja e Eglës dashur pa dashur, të ndikon. Romeo po përfiton nga kjo situatë.

Romeo: Këto janë lojëra fjalësh

Ilnisa: Romeo përfiton në mënyrë shumë të ulët. Më keq se çdo kush, ja po të shohim dhe tani.

Romeo: Të dëgjojmë broçkullat e tua?

Ilnisa: Romeon mjafron t’i vendosi mdhe një emër hero tani dhe…

Mirëpo pyetja që i është bërë Romeos nga drejtuesi i programit, Ledion Liço, ishte nëse mund të ndalonte veprimin e Eglës dhe Romeo është përgjigjur se ka biseduar me Eglën por pas veprimit që kishte bërë me Meritonin.