BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit politik të qarqeve të PS, nga largimi i Peleshit, Ballukut dhe Gjiknurit, te zhvendosja e Taulant Ballës dhe afrimi i Erion Braçes, Benet Becit dhe Pjerin Ndreut, zbardhet lista me emrat e rrezikuar...

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit
x
BREAKING NEWS

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë do të përfundojnë në xhepat e tyre, nga shpërblimet dhe deri te mënyra se si do ta marrin pensionin, flasin ekspertët

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë
x
BREAKING NEWS

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh nga SPAK dosjet e aferave me pronat në ushtri, emrat ‘VIP’ që po hetohen me themel, skandalet që rrezikojnë të fundosin Bajram Begajn dhe pse imuniteti nuk e shpëton dot nga prangat e...

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh
x
BREAKING NEWS

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë shkatërruar në Shqipëri, Nasip Naço nxjerr blof Niko Peleshin dhe zbardh skandalet e Ministrisë së Mbrojtjes, si përfunduan për skrap uzinat e municioneve   

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë
x
BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x

Gossip

Aksidentohet aktori i njohur, ja gjendja e tij shëndetësore (Video)

Aksidentohet aktori i njohur, ja gjendja e tij shëndetësore (Video)

Gjatë fundjavës, aktori amerikan, Pete Davidson u përfshi në një aksident me makinë teksa po largohej nga shfaqja e tij e komedisë në "The Wiltern" në Los Angeles.

Aktori i humorit, i cili aktualisht është në një dënim 18-mujor pas një akuze për drejtimin e automjetit, organizoi një festë pas ngjarjes.

Një dëshmitar okular raportoi se, teksa u largua nga vendi i ngjarjes rreth orës 22:00 me orën lokale, Davidson aksidentalisht përplasi makinën e tij pas një muri.

Sipas mediave vendaase, Davidson ishte në sediljen e shoferit të një automjeti SUV të zezë GMC, me disa të tjerë. Makina shfaqte shenja të dukshme të gërvishtjeve përgjatë njërës anë, nga dera e mesme deri te rrota e pasme.

Gjatë incidentit, Davidson u pa duke mbajtur një cigare në njërën dorë, ndërsa kishte veshur një kapuç të gjelbër. Mbetet e paqartë se cilët ishin pasagjerët e tjerë në makinë, por u konfirmua se Madelyn Cline, e përfolur se është në lidhje me Davidson, nuk është në mesin e tyre.

Ky nuk është incidenti i parë me makinë që përfshin Davidson, pasi ai dhe ish e dashura e tij, Chase Sui Ëonders, u përplasën me një shtëpi në Beverly Hills në mars.

Për fat të mirë, askush nuk u lëndua, por Davidson më pas u urdhërua të plotësonte 50 orë shërbim në komunitet si pjesë e drejtimit të pamatur të automjetit të tij.