BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Aktorja e njohur shqiptare imiton Oltën në mënyrë perfekte, video po shpërndahet me shpejtësi në rrjet

Aktorja e njohur shqiptare imiton Oltën në mënyrë perfekte,

Lisa Kujofsa është vajza e aktorit të ndjerë Fadil Kujofsa. Lisa ka qenë aktore në “Klanifornia” dhe është larguar pak kohe me pare.

Ajo më herët në një intervistë ka rrëfyer se arësye kryesore e largimit nga spektakli i humorit, ishte mungesa e publikut në skenë për shkak të pαndem?së dhe disa arsye të tjera personale.

Por Lisa nuk ka rreshtur të bëjë atë që di të bëjë aq mirë. Në rrjetet e saj sociale ajo poston vazhdimisht video humoristike.

Këtë periudhë vëmendjen e Lisës e kanë marrë “karakteret e Big Brother Albania VIP, njesoj si sezonin e kaluar. Shiko videon më poshtë.

Duke u marrë me thelbin e personazheve, Lisa pasqyron skeçe të ndryshme që pëlqehen nga ndjekësit e saj. Mer më shumë video zbavitëse, mund të ndiqni Lisën në rrjetet e saj në instagram dhe tik tok.

Lisa të njëjtën gjë e ka bërë edhe sezonin e kaluar të BBV, ku imitimet që i bënte Donadldit, Ilirt, Monikës, Arjolës kanë qenë virale.