BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

“Alarm, alarm”/ Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin, Beatrix dhe Donaldi lahen sërish bashkë, zbardhet biseda e tyre në dush: Çfarë po mendon?

“Alarm, alarm”/ Publikohet video që po ‘thyen’

Dy konkurrentët e ‘Big Brother VIP’, Beatrix dhe Donaldi kanë disa ditë që po afrohen gjithnjë e më shumë me njëri-tjetrin. Që pas largimit të Semi Jaupajt nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, duket se aktori i njohur i humorit është më i “lirë”.

Përveçse rrinë gjatë gjithë kohës bashkë, ata të dy madje edhe lahen bashkë. Këngëtarja dhe aktori kanë bërë dush sërish bashkë, ku edhe kanë biseduar me njëri-tjetrin.

Madje Antonela që kaloi aty dhe i “zuri mat” nuk qëndron pa i ngacmuar duke u thënë: “Uaa, alarm, alarm”.

Biseda:

Antonela: Uaa, alarm, alarm, kapet një çift i lumtur

Donaldi: Na kap një foto

Beatrix: Çfarë po mendon?

Donald: Po ti për kë mendon?

Beatarix: ....

Donaldi: Lëre se e di

Beatrix: Po pse më pyet?

Donaldi: Po kot, harrova që...