BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Aleksandër Gjoka konkurent në sezonin e dytë të “Ferma Vip?” Ja si përgjigjet kantautori i ftuar në podcastin e Renisit

Aleksandër Gjoka konkurent në sezonin e dytë të “Ferma

Në podkastin e radhës të Renis Gjokës, ishte një i ftuar special.

Kantautori Aleksandër Gjoka ishte surpriza e mbrëmjes në “Fermën VIP”.

Ky takim e përloti këngëtarin. Ata zhvilluan një bisedë shumë të bukur dhe të dashur së bashku, ku Aleksandëri kitaren e tij Renisit.

Pjesë nga biseda:

Renisi: A të ka marrë malli për nipin

Aleksandër: Patjetër, nuk kemi dhe aq shumë kohë të gjatë pa u takuar. Të kam ndjekur dhe nëpërmjet ekkranit.

Renisi: Si dukem?

Aleksandër: Unë pothuajse 80% ju njoh, kështu që ju përshëndes.

Renisi: Kush të pëlqen tjetër përveç meje?

Aleksandër: Këtë smund ta them dhe më duhet të ju ndjek gjatë gjithë kohës.

Renisi: Nëse merr një ofertë të bëheshe pjesë e “Ferma VIP 2” do të pranoje? Apo të duket shumë impenjative

Aleksandër: Se besoj.

Renisi: Pse?

Aleksandër: Kam dhe unë impenime të tjera.

Renisi: Shih sa bukur është ky, gjithë ky ambient me kafshët.

Aleksandër: Shumë bukur, më duket vetja sin ë Gjirin e Lalzit

Renisi: Sandri është shpërngulur në Gjirin e Lalzit, ka 4-5 vjet.

Aleksandër: 4 vjet, por shkoj dhe në Tiranë. Si ia kam fermerët aty, ata që njoh? I thash që i përshëndes por do i shoh më shpesh.

Renisi: Fermerët janë mirë si kokrra e mollës, disa mundohen të jenë më protagonist se të tjerët.

Aleksandër: Unë them pse nuk fitojnë të gjithë? Do të jetë më bukur.

Renisi: Mirë do të ishte, por kështu ka vendosur Agai, kështu e ka formulën.

Aleksandër: Po po është formula.

Renisi: Zoti Aleksandër faleminderit që ishit i pranishëm.

Aleksandër: Lëri këto ç’janë këto zoti, ose xhaje ose Sandër.

Renisi: Jemi formal sot. Kjo kitarja për çfarë është?

Aleksandër: Është kitarja jote.

Renisi: Faleminderit shumë, është një surprizë shumë e bukur