BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e vjetër e Ilir Metës, manovrat e tij me përjashtimin e Monika Kryemadhit dhe prapaskenat e forta që po ndodhin brenda ish-LSI, nga largimi i bashkëpunëtores së tyre të kasafortave, te shkërmoqja ...

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e
x
BREAKING NEWS

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e “çmendur” e Agron Zhukrit, si u bë milioner nga gruaja e tij që nuk i justifikon dot të gjitha të ardhurat e saj me pagat dhe aktivitetin privat, zbardhen “flamujt e kuq” në KPK...

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë po përgatitet me skemën e re të pensioneve, nga indeksimi, kompensimet, ndryshimet në fshat dhe qytet dhe deri tek kontributet për të vetëpunësuarit në bujqësi

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do t’i qepem Dumanit brez pas brezi, nëse është trim le të...

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do
x
BREAKING NEWS

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit, dosja e tyre e “e zezë” e pastrimit të parave drejt fundit të hetimeve, Altin Dumani dhe Sotir Kllapi po bëjnë gati fletë-arrestet, zbardhen provat dhe dëshmitarët që kanë plasur “bom...

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit,
x

Gossip

Arti në zi, ndahet nga jeta aktori i njohur ndërkombëtar

Arti në zi, ndahet nga jeta aktori i njohur ndërkombëtar

Aktori britanik Ewen MacIntosh, i njohur më së shumti për rolin e tij në serialin komik të BBC-së "The Office", ka vdekur në moshën 50-vjeçare, konfirmuan përfaqësuesit e tij.

“Me zemër të rëndë mund të konfirmoj lajmin shumë të hidhur për ndarjen nga jeta të klientit tonë Ewen. Ewen ishte një aktor i mrekullueshëm dhe një qenie njerëzore edhe më e mirë.

Ai i bënte njerëzit të qeshin dhe kishte një zemër kaq të mirë. Ai preku jetën e të gjithë atyre që ranë në kontakt me të", tha Just Right Management në një deklaratë dërguar CNN të mërkurën.

Arti në zi, ndahet nga jeta aktori i njohur ndërkombëtar

“Ewen vuajti nga shëndeti i keq këto dy vitet e fundit dhe kaloi paqësisht më 19 shkurt nga shkaqe të pazbuluara.

Familja e tij është e zemëruar dhe e vlerëson thellësisht të gjithë derdhjen e dashurisë për Ewen, por do të vlerësonte privatësinë e tyre për t'u pikëlluar në këtë kohë shumë të vështirë, "vazhdon ai. “Ewen do t'i mungojë shumë. Gods speed Ewen,” shtoi kompania.

MacIntosh ishte më i njohur për rolin në "The Office". Komedia klasike britanike, e cila u shfaq për tre sezone midis 2001 dhe 2003, u krijua nga komik Ricky Gervais, i cili drejtoi homazhet për aktorin.