BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x
BREAKING NEWS

SHBA dhe SPAK mesazh kërcënues politikës shqiptare për “ditët e zeza” që po trokasin, Altin Dumani dhe prokurorët i tregojnë zyrtarit të lartë të DASH dosjet e korrupsionit që kanë mbushur zyrat e Prokurorisë së Posaçme, amerikanët duan “kokat” e të pa...

SHBA dhe SPAK mesazh kërcënues politikës shqiptare për
x
BREAKING NEWS

Skandalet e Belinda Ballukut nuk kanë fund, KLSH zbulon dëmin financiar që u bëri xhepave të shqiptarëve, si u përjashtuan nga tenderi 5 kompani, dyshimet për garë të manipuluar

Skandalet e Belinda Ballukut nuk kanë fund, KLSH zbulon dëmin
x
BREAKING NEWS

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Artan Diti që drejtoi operacionin nxjerr për herë të parë detajet “bombastike”, nga politikani që doli kundër, sekuestrimi i 71 ton kanabis sativa, te reagimi i Ramës, ...

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i
x
BREAKING NEWS

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive të fshehura të Ilir Metës, nga ditëlindja 500 mijë euro në Lalëz, 51 asetet që ka në Londër, 289 mijë euro operacione, mbi 100 mijë euro shpenzim vetëm për njërin fëmijë, deri te vrasjet ku është implikua...

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive
x
BREAKING NEWS

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në Shqipëri, DASH listë me “non-grata”, a do sanksionohen oligarkët që financojnë Sali Berishën si rasti i Dodik në Bosnje?

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në
x

Gossip

Astrologia e njohur e “zbulon” fituesin e Big Brother VIP

Astrologia e njohur e “zbulon” fituesin e Big Brother VIP

E ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike në emisionin “S’e Kam me Ty” në Top Albania Radio ka qenë astrologia Denisa Shyle. Ajo ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me finalistët e BBV3 dhe cili prej banorëve ka më shumë shanse për ta fituar edicionin e tretë.

Personat që shkëlqejnë më tepër, faktikisht një nga personat që ka një vit në përgjithësi më me fat është Egla. Ajo do të jetë finaliste. Të njëjtën gjë mund të them edhe për Heidin. Personi i cili e ka pak të vështirë që të futet në finale është Françeska dhe pas saj është Meritoni. 

 

Astrologia zbuloi se Peshoret edhe Ujorët janë ndër shenjat më me fat në pjesën e dytë të vitit. Pas tyre vjen Luani ndërkohë që Binjakët edhe Shigjetarët gjithashtu do të jenë me fat.

Unë pashë hartat, nuk pashë vetëm vendosjen e Diellit.  

Nëse finalja e edicionit të tretë të Big Brother VIP do të ketë katër finalistë, sipas saj dhe studimit të shenjave që ka bërë astrologia do të jenë:

Juli, Romeo, Heidi dhe Egla. 

Nëse do të jenë pesë banorë në fianle, bazuar në atë që astrologia tha do të jetë edhe Meritoni.

Jonida Aliçkolli e pyeti astrologen nëse në momentin final në përballje do të jenë dy djemtë të cilët janë në shenjën e Virgjëreshës, cili prej tyre ka më shumë shanse që të jetë fitues Romeo apo Juli?

Ky personi do të jetë Juli.