BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Beatrice Luzzi flet për herë të parë pas takimit me Heidin në BBV, ja çfarë thotë për lidhjen me Romeon

Beatrice Luzzi flet për herë të parë pas takimit me Heidin

Në një intervistë ekskluzive për “Ftesë në 5”, mikesha e ngushtë e Heidit, Beatrice Luzzi ka treguar gjithë ndjesitë nga takimi me të, por edhe se për çfarë e këshilloi Heidin të kishte kujdes.

I pyetur nga gazetari rreth faktit se si e shihte ajo romancën e Heidit me Romeon, Beatrice u shpreh se Heidi duhet ta ruajë shumë, madje edhe nga vetja.

Beatrice: Takimi me Heidin ishte përtej reales, mund ta quaj një rastësi te universit pasi ishim veshur te dyja me te bardha gjithashtu edhe dhoma e gjitha e bardhë. Ishte me sureale se kurrë, mendoj se ajo nuk kuptoi asgjë nga ato qe i thashë dhe qe s’do mbaj mend asnjë nga fjalët e mia sepse vazhdonte te thoshte vetëm ‘absurde,absurde…’ Ishte diçka shume e bukur, shumë shume e bukur, kemi qeshur pa fund, të qeshura qe me kishin munguar shume në shtëpinë e Grande Fratellos dhe për sa i përket shtëpisë se BBV3 mund te them qe ishte e jashtëzakonshme, e madhe e bukur. Komplimente.

Gazetari: Si ishte ti rijetoje emocionet e përqafimit me Heidin, ishte me shume një kthim i përqafimit ne Grande Fratello apo një aprovim i vazhdimësisë se shoqërisë suaj dhe jashtë Grande Fratellos?

Beatrice: Përqafimi me Heidin ishte diçka e mrekullueshme, me dha një energji dhe lumturi qe… sapo e shohë Heidin me qesh menjëherë fytyra, nuk e di pse po kështu na ndodh. Dhe jam e sigurt qe do jete një nder te paktat me te cilën do mbaj shoqërinë edhe jashtë.

Gazetari: Të erdhi keq qe nuk e more vendin e pare ne Grande Fratello?

Beatrice: Atëherë me erdhi keq?! Ne te vërtet jo,jo dhe aq. Më erdhi pak keq për fëmijët sepse unë arrita ne finale vetëm për ata, duke qenë se janë te rinj dhe normalisht qe kane atë shpirtin e konkurrencës, më erdhi edhe pak keq për leket qe nuk mora dot, për këto me shume, për famën dhe lavdinë jo sepse sipas meje un Grande Fratellon tim e bëra dhe e fitova, ndihem mire me veten ne ketë aspekt dhe e di qe se tradhtova dhe se zhgënjeva veten, jam e kënaqur , pak e dhimbshme por e kënaqur me veten.

Gazetari: Heidi është përfolur shume nga publiku shqiptar si një lojtare e ftohte qe përdor me shume logjiken sesa emocionet, e ke ven re këtë fakt ne rrugëtimin e saj ne Grande Fratello? Sipas teje cila është pika e fort e Heidit?

Beatrice: Heidi nuk është person i ftohtë, sipas meje është një nga njerëzit me sensual qe kam njohur, të qenurit seksi nuk te bene te ftohte, është e vërtet qe ajo ka shume vetëkontroll por te kesh vetëkontroll nuk do te thotë se përdor vetëm logjikën,ajo përdor edhe gjuhën e trupit dhe e përdor shume mire madje. Kështu qe jo,te ajo shohë një njeri qe emocionohet dhe një njeri te matur,le te themi qe e ka me siklet ti tregoj emocionet por jo se nuk i ndjen.

Gazetari: Ndonjë koment rreth historisë se dashurisë qe Heidi po përjeton ne Big Brother?

Beatrice: Jam shume e lumtur për te dhe ashtu si e këshillova duhet te kujdeset shume sepse te jetosh një histori dashurie ne Big Brother nuk është dhe aq e thjesht. E këshillova ta mbroj edhe nga vetja e saj madje sepse ndonjëherë ne kërkojmë dhe pretendojmë me shume seç duhet. I uroj më të mirat dhe ti shkoj sa me mbare kjo histori dashurie edhe pse si e shohë un Heidin… e shohë…nuk ka nevojë ajo sipas meje…