BREAKING NEWS

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet nga plagosja në Durrës (Video)

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet
x
BREAKING NEWS

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën shqiptare, në “listën e zezë” bashkë me Berishën “non-grata” edhe të tjerë politikanë majtas e djathtas, Londra paralajmëron fund të hidhur për PD me Saliun në krye në zgjedhjet 2025...

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën
x
BREAKING NEWS

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP kundër Altin Dumanit si drejtues i SPAK,  Alfred Balla përjashtohet nga sistemi për 15 vjet, ja prapaskenat

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP
x
BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x

Gossip

Bjordi fiton imunitetin, por ia dhuron kësaj banorje të ‘Big Brother Vip’

Bjordi fiton imunitetin, por ia dhuron kësaj banorje të ‘Big

“Loja e Memories” u zhvillua edhe në ‘Prime’. Arbana u bënte pyetje banorëve lidhur me biografinë e tyre që e treguan këtë javë dhe ata duhet të vraponin për të kapur foton e banorit që i takonte ajo pyetje.

Arbana: Kush ka mbaruar me mesataren 9.5?

Arbana: Kush e ka patur babain luftëtar të UÇK?

Arbana: Kush nga ju ka shitur mollë me sheqer në moshën 9 vjeçare.

Arbana: Cili prej jush po studion metafizikë?

Diola dhe Bjordi dolën barazim. Ata u vendosën përballë njëri-tjetrit për pyetjen e fundit.

Arbana: Cili prej jush ka punuar tek fondacioni ‘Fundjavë Ndyshe’? Ishte shaka.

Arbana: Cili prej jush ka punuar si kamarier në një ishull në Greqi.

Sfida u fitua nga Bjordi. Ai fitoi imunitet. Bjordi vendosi që imunitetin t’ja dhuroi Diolës. Kjo e fundit nuk nominohet këtë javë.