BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

“Budallaqe, a ke b*thë të ballafaqohesh”/ Plasin debatet në BBV, Roza dhe Erjola ofendojnë Heidin: O debile po të flet...

“Budallaqe, a ke b*thë të ballafaqohesh”/ Plasin debatet

Roza: S’i qeshe? Kujt po ja thua, moj budallaqe.

Roza: Ti mua më the fallco. Ti meriton, të gjitha nga unë. Ja pasoja.

Roza: …Pasoja zemër… Kush është fallco këtu, që Liami të preu rrugën, të ndaloi aty dhe i qeshje.

Heidi: O fallco, ik fol nëpër grime, ik.

Roza: S’jam e dobët unë t’i mbaj anë njeriu.

Roza: Hajde këtu, ballafaqohu. A ke b*thë, a ke b*thë të ballafaqohesh?

A më the fallco. Dole bllof mi, kush është fallco?

Heidi: Po jo moj se nuk ballafaqohem me ty unë.

Roza: Heidi dil nga banjo, ngele duke u fshehur në banjo, dil ballafaqohu.  Po ti sikur e ke frikë Liamin moj gocë, si nuk i qeshe.

Erjola: O, o debile po të flet kush moj.

Heidi: Erjola të ka hipur vetja në qejf si shumë. Kujt i thua debile ti, po i flisja Françeskës dhe Rozës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)